AB „LESTO“ veiklos valdymo problema ir jos sprendimas


Įvadas. Teorinė dalis. Praktinė dalis. Organizacijos pristatymas pagal įvairius požymius. Organizacijos valdymo struktūra, darbuotojai. Organizacijos produktui sukurti reikalingi gaviniai, jų charakteristikos. Organizacijos produktui sukurti reikalingų gavinių virtimo darbo produktu technologija. Organizacijos produktui sukurti reikalingos darbo priemonių charakteristika. Organizacijos aplinka. Bendroji. Politinė. Ekonominė. Socialinė. Technologinė. Specialioji. Konkurentai. Vartotojai. Tiekėjai. Organizacijos veiklos valdymo problemos nagrinėjimas ir jos sprendimų paieška. Organizacijos tikslų visuma. Organizacijos veiklos valdymo problema ir jos nesprendimo pasekmės. Organizacijos veiklos valdymo problemos priežastys. Organizacijos veiklos valdymo problemos sprendimo prielaidos. Organizacijos veiklos valdymo gerinimo siūlymų rengimas. Apibendrinimas. Literatūros sąrašas.

AB „LESTO“ yra didelė įmonė apimanti visą šalies ūkį elektros energijos tiekimo srityje. Todėl jos pažangus darbas labai svarbus visai šaliai. Susipažines su įmonę galiu teikti, kad ji neblogai tvarkosi savo srityje. Bet kiekviena organizacija turi spragų. Kaip šios organizacijos valdymo trūkumas, tai nesugebėjimas pastoviai stebėti organizacijos ateitį ir kokie rimti sunkumai gali ją užgriūti. Todėl problemos radedamos spręsti, tik kai jos aiškiai yra matomos. Taip įmonėje pradeda dirbti nuostolingai ir turi ieškoti problemos sprendimo, kai jau matoma jos daroma žala.

Česinienė R. ir kt. Įmonių vadybos orientacijos. – Vilnius: Vilniaus universitetas, 2002.

Renata Korsakienė Žmogiškųjų išteklių valdymo strategijos ir procedūros Mokomoji knyga Vilnius Technika 2011

  • Vadyba Namų darbas
  • Microsoft Word 69 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1437 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaidas
  • AB „LESTO“ veiklos valdymo problema ir jos sprendimas
    10 - 4 balsai (-ų)
AB „LESTO“ veiklos valdymo problema ir jos sprendimas. (2015 m. Gegužės 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-lesto-veiklos-valdymo-problema-ir-jos-sprendimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 06:39
×