AB „Lietuvos draudimas“ vertinimas: veikla ir tikslai


Įvadas. Akcinės bendrovės „Lietuvos draudimas“ veikla ir tikslai. Akcinės bendrovės „Lietuvos draudimas“ socialinės atsakomybės projektai. Akcinės bendrovės „Lietuvos draudimas“ etikos kodeksas. Bendradarbiavimas ir verslo etika su partneriais egipte. Dalykiniai susitikimai. Derybos. Išvados. Šaltiniai ir literatūra.


Verslo etikos tema dažnai yra nagrinėjama, kaip etikos organizacijoje dalis. Verslo etika būdama etikos šaka, savyje sujungia visuomenės ir individo interesus. Ji orientuota plėtoti žmogaus teises verslo bendruomenėje, suteikia ekonominiams, verslo valdymo procesams „žmogišką veidą“ ir padeda atsakyti į daugelį klausimų.

Socialinė atsakomybė dažniausiai yra siejama su verslo požiūriu į socialinę aplinką, kurioje šis verslas veikia. Kiekviena įmonė, kiekvienas šalies atstovas turi būti socialiai atsakingas ne tik už save, bet ir už aplinkos saugumą, gerovę ir kokybę. Kiekviena įmonė ar asmuo turi ne tik žinoti kas yra saugi, švari aplinka, bet ir prisidėti prie jos visapusiško vystymosi, gerinimo ir tobulėjimo.

Šiame darbe yra apžvelgiama įmonės „Lietuvos draudimas“ veikla, bendradarbiavimas su Egiptu ir jos vykdomi projektai.

Darbo tikslas – išnagrinėti Akcinės bendrovės „Lietuvos draudimas“ socialiai atsakinga veiklą.

„Lietuvos draudimo“ pirmtakas įkuriamas 1921 m. pavadinimu “Lietuvos valstybinio apdraudimo įstaiga”. Įmonė turi sukaupusi beveik šimto metinės patirties, besivystydama nuo tuometinės valstybinės draudimo įstaigos iki šiuolaikiškos, modernios ir kiekvienam asmeniui prieinamos bendrovės. 1996 metais Valstybinė draudimo įstaiga buvo reorganizuota į AB „Lietuvos draudimas“. Nuo įmonės įkūrimo iki šių metų „Lietuvos draudimas“ sparčiai tobulėja, plečiasi, pritraukia naujų investuotojų, partnerių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, stengiasi patenkinti ne tik savų klientų lūkesčius, bet ir potencialių. Įmonė atsižvelgia į kiekvieno asmens nuomonę, pastabas ir pageidavimus.

Šiuo metu „Lietuvos draudimas“ siūlo įvairias draudimo paslaugas. Privatiems klientams bendrovė siūlo tokias paslaugas kaip: automobilių, kelionių, būsto, namų turto draudimas, asmenų draudimas, nelaimingų atsitikimų draudimas, keliautojams bei draudimas ūkininkaujantiems, turintiems gyvūnų. Taip pat bendrovė skatina e-draudimo paslaugas, tai yra: galimybę apsidrausti internetu privalomuoju vairuotojų draudimu, kelionių draudimu, apsidrausti būsta, keliones, bei įsigyti asmens draudimą, sveikatos draudimą, KASKO draudimą. Verslo klientams įmonė siūlo turto, transporto, darbuotojų ir atvykstančių svečių draudimą, taip pat veiklos, statybų, kelionių, importo, eksporto ir laidavimų draudimą.

„Lietuvos draudimas“ rūpinasi šeimomis, todėl teikia draudimo pasiūlymus tokius kaip:

„Visko pasitaiko“ – Draudimo paketas šeimoms, atitinkantis kiekvieno šeimos nario poreikius pagal jo gyvenimo būdą.

Įmonės misija: „Lietuvos draudimas” yra patikimas draudimo partneris, užtikrinantis saugumą ir padedantis tobulėti, judėti į priekį. Įmonė siekia būti lyderiais konkurencingoje rinkoje, taip pat plėsti savo veiklą užsienyje, įgauti daugiau partnerių, naujų investuotojų, kurie padėtų įgyvendinti įmonės užsibrėžtus tikslus.

Puikus aptarnavimas – darbuotojai telkia visas pastangas įgyvendinant kiekvieno kliento lūkesčius ir suteikiant jo poreikius atitinkančias paslaugas.

Išmintinga veikla – Akcinė bendrovė „Lietuvos draudimas“ pasikliauja savo etikos kodeksu, jį puoselėja, bei stengiasi, kad jo veikla būtų sklandi ir efektyvi.

Iki galo atliktas darbas – darbuotojai visada savo darbą iki galo atlieka profesionaliai.

Šaunios idėjos - šiuo metu bendrovė sudaro įvairiausius projektus, kurių pagalba prisideda prie socialinės veiklos bei aplinkos saugojimo.

  • Microsoft Word 913 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (3176 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lukas
  • AB „Lietuvos draudimas“ vertinimas: veikla ir tikslai
    10 - 3 balsai (-ų)
AB „Lietuvos draudimas“ vertinimas: veikla ir tikslai . (2019 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-lietuvos-draudimas-vertinimas-veikla-ir-tikslai.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 26 d. 18:52
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema