AB Lietuvos dujos turto analizė


Finansų analizė. Santrauka. Įvadas. Ab ,,Lietuvos dujos‘‘ veikla. Turto analizė teoriniu aspektu. Ilgalaikio turto analizė teoriniu aspektu. Ilgalaikio turto struktūros analizė ir būtinumas. Finansiniai ilgalaikio turto turto santykiniai rodikliai ir vertinimas. Trumpalaikio turto analizė teoriniu aspektu. Trumpalaikio turto struktūros analizė ir būtinumas. Atsargų analizė. Per vienerius metus gautinų sumų analizė. Pinigų ir pinigų ekvivalentų analizė. Finansiniai trumpalaikio turto santykiniai rodikliai ir vertinimas. Ab ,,Lietuvos dujos‘‘ turto analizė. Turto struktūros pokyčių analizė. AB ,,Lietuvos dujos‘‘ dinamikos ir struktūros analizė. AB. Lietuvos dujos‘‘ finansiniai santykiniai rodikliai. Turto apyvartumo analizė. Turto mokumo rodiliai. Turto pelningumo rodiliai. Turto pelningumo rodikliai. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.


Nustatytas darbo tikslas – išanalizuoti AB ,,Lietuvos dujos‘‘ ilgalaikio ir trumpalaikio turo analizę.Taigi naudojantis daugelio autorių šaltiniais bei moksline literatūra, atlika ilgalaikio turto ir trumpalaikio turto teorinę dalį, vėliau viską perteikiau praktinėje dalyje analizuodama AB ,,Lietuvos dujos‘‘ turtą. Teorinės dalies analizė padėjo suprasi, kad autorių nuomonės išsiskiria, norint atlikti atlikti tam tikrą analizę skirtingi autoriai pataria skaičiuoti skirtingus rodiklius. Atlikus AB ,,Lietuvos dujos‘‘ turto analizę apskaičiavau turto apyvartumo,mokumo ir pelningumo ir galiu teigti, jog rodikliai nėra pakankamai geri. Atlikus turto sudietės analizę visų pirma atlikau horizontalią ir vertikalią analizes, įvertinau įmonės ilgalaikio ir trumpalaikio turto mokumą ir priėjau išvada, jog įmonė yra moki ir savo turtą išnaudoja nepakankamai pelningai. Įmonės kreditorių akimis vertinama patenkinamai, todėl manau, kad jai negresia ilgalaikio mokumo problemos, tačiau dėl greitojo mokumo dėrėtų susirūpinti.

  • Finansai Analizės
  • 2014 m.
  • Austė
  • 29 puslapiai (6419 žodžių)
  • Universitetas
  • Finansų analizės
  • Microsoft Word 111 KB
  • AB Lietuvos dujos turto analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
AB Lietuvos dujos turto analizė. (2014 m. Lapkričio 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/ab-lietuvos-dujos-turto-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:14