AB „Lietuvos Geležinkeliai“ Vilniaus stoties modernizavimo projektas


Įvadas. AB „Lietuvos geležinkeliai“ Vilniaus stoties verslo projektas. Verslo projekto finansinis ir ekonominis įvertinimas. Socialinis ir ekologinis verslo projekto įvertinimas. Projekto rizikos analizė ir įvertinimas. Išvados. Literatūra.

Transportas užima svarbia vietą kiekvieno iš mūsų gyvenime. Jo dėka galime nukeliauti į bet kurią pasaulio vietą, importuoti ir eksportuoti krovinius. Be to transportavimas tradiciškai yra viena iš priemonių, užtikrinanti planingą verslo plėtrą bei visuomenės vystimąsi. Transportas neabejotinai yra viena iš svarbiausių verslo šakų pasaulyje. Be gero tarptautinių rinkų transportinio aptarnavimo negalėtume laiku žmonių aprūpinti jiems reikiamus produktais bei užtikrinti karinio ir ekonominio šalies saugumo.

Kuo aukštesnis visuomenės išsivystimo lygis tuo labiau yra reikalingas transportas ir tuo daugiau jam yra keliami reikalavimai. Vis dažniau tampa svarbus laiko klausimas, nes norima kad prekės ar paslaugos būtų atliekamos vis greičiau ir kokybiškiau. Todėl yra naudojamasi laiko patikrintomis patikimomis transporto įmonėmis, kurios sugeba patenkinti klientų lūkesčius bei pageidavimus - toks ir yra šiame darbe nagrinėjamas įmonės, AB „Lietuvos geležinkeliai“ padalinys Vilniaus prekių stotys, toliau tiesiog Vilniaus stotys.

Šio darbo pagrindinis tikslas - parengti krovinių pervežimo paslaugas teikiančios bendrovės verslo projektą. Taip pat šio darbo tikslai išnagrinėti transporto įmonės projekto rengimą, plėtrai būtinas investicijas.

Pagrindiniai darbo uždaviniai:

Išanalizuoti padalinio veiklą, struktūrą, personalą ir kt. Bei veiksnius susijusius su pačiu padaliniu;

Išanalizuoti padalinio finansinę padėtį;

Išanalizuoti padalinio plėtros galimybes;

Įvertinti verso projektą.

Senos infrastruktūros apribojimams Vilniaus stotis negali susitvarkyti su krovinių srautais, nes esami pastatai ir keliai buvo pradėti statyti dar caro laikas, o toliau laikui bėgant buvo tiesiog pastatomas, o tai lemia veiksmu sukaustimą ir veiksmu didelius apribojimus. Todėl Vilniaus stočiai būtinai reikalingas naujas modernus sandėlys. Modernaus sandėlio statyba leistu pagerinti transporto srautus visame Vilniuje. Dauguma geležinkelio ateinančiu krovinių galėtų būti perkelti į smulkesnes transporto priemones, tokius kaip: vilkikai su puspriekabėmis, krovininius mikroautobusus ar net į lengvuosius automobilius ir sėkmingai vežamiems į galutinius pristatimų taškus.

  • Microsoft Word 49 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1408 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dima
  • AB „Lietuvos Geležinkeliai“ Vilniaus stoties modernizavimo projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
AB „Lietuvos Geležinkeliai“ Vilniaus stoties modernizavimo projektas. (2015 m. Birželio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-lietuvos-gelezinkeliai-vilniaus-stoties-modernizavimo-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 19:26
×