AB Novaturas veiklos analizė


AB ,,novaturas‘‘. Įmonės vizijos ir misijos analizė. Įmonės plėtros procesai. Aplinkos veiksniai, turintys įtakos įmonės tikslų pasiekimui. Įmonės potencialo įvertinimas konkurencinė analizė. Siūlymai ir išvados, padėsiančios didinti konkurencingumą įmonei AB ,,novaturas‘‘. Išvados. Siūlymai. Literatūra.


Analizuojant įmonės viziją, galime pastebėti ilgalaikį perspektyvos supratimą, kadangi siekiama būti pasauliniu kelionių organizatoriumi atsižvelgiant į novatoriškumą, naujų kartų poreikius ir globalią rinką.

Atsižvelgiant į ,,Novaturo‘‘ pateikiamą misiją, galime matyti jos struktūrizavimą į dvi dalis. Yra išskiriama misija poilsinėms ir pažintinėms kelionėms. Įvardinti kriterijai – patogumas ir pasaulio pažinimas.

Galima pastebėti ganėtinai siaurą tiek vizijos, tiek misijos pateikimą. Kelionių organizatoriaus misijoje nematyti, kuo jie siekia išsiskirti iš kitų tokias pačias paslaugas teikiančių įmonių. Vizijoje nepateikta įmonės argumentacija, kodėl pasirinkta būtent tokia teikiamų paslaugų šaka, tikslinė auditorija neakcentuota, o abstrakti. Tačiau tiek vizijoje , tiek misijoje yra suderinamumas su pagrindine įmonės veikla - kelionių organizavimu.

AB ,,Novaturas‘‘ – lyderiaujantis Lietuvoje kelionių organizatorius, kuriam tokiu tapti padėjo šie vykdomi ir plėtojami veiklos procesai:

2014 metais NOVATURAS pristatė viešbučių paieškos ir užsakymo sistemą „TRAVEL on SPOT“. Tai novatoriškas sprendimas, padedantis apjungti ir įtraukti dar daugiau klientų.

Apibendrinant galima teigti, kad ,,Novaturas‘‘ plečia savo įmonės veiklą kurdamas ir investuodamas į įvairius projektus, tokiu būdu didindamas ir gerindamas įmonės žinomumą bei įvaizdį, kas lemiaklientų didesnį pasitikėjimą įmone ir jos teikiamomis paslaugomis.

Lietuvos Respublikos turizmo įstatymas padeda reguliuoti įmonės vykdomą veiklą sudarant sutartis su klientais ir taip būti užtikrintiems teikiamų paslaugų kokybe bei abipusiu sutarties sąlygų laikymųsi.

Kai kurioms šalims galiojantis ir taikomas bevizis režimas įmonei sukuria naudą plėtojant kuriamų paslaugų paketus ilgesniam laikotarpiui ir patogumą klientui, kadangi nereikia papildomų išlaidų vizos gavimui.

Tobulėjant technologijoms, interneto pagalba ir įvairių programėlių dėka, žmonės gali lengviau savarankiškai susiorganizuoti kelionę ar nusipirkti reikiamus bilietus, taip taupant savo laiką ir nesikreipiant į kelionių organizatorių.

Emigracijos neigiama pusė: kvalifikuoti ir turintys patirtį darbuotojai, išvyksta į užsienį pasiūlius aukštesnį atlyginimą ir geresnes darbo sąlygas. Naujų ir kvalifikuotų darbuotojų paieška užtrunka ir lemia papildomas išlaidas.

  • Microsoft Word 104 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1797 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rozza
  • AB Novaturas veiklos analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
AB Novaturas veiklos analizė . (2017 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-novaturas-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 26 d. 18:48
×