Ab „Pieno žvaigždės“ akcijų rinkos kainų dinamika


Ab „Pieno žvaigždės“ akcijų rinkos kainų dinamika. Darbo rinkos apžvalga. Jaunimo užimtumas. Fundamentalioji ab „Pieno žvaigždės“ analizė. Pelno (nuostolių) ataskaitos rodiklių vertikalios analizės skaičiavimai tūkst. Eur. Balanso rodiklių horizontalios analizės skaičiavimai tūkst. Eur. Balanso rodiklių vertikalios analizės skaičiavimai tūkst. Eur. Pelningumo rodikliai. Likvidumas. Įsiskolinimo rodikliai. Apyvartumo rodikliai. Akcijų rinkos kainos dinamika. Išvados.


Jaunų žmonių veiklos pasiskirstymas (sudaryta autorių, pagal Lietuvos darbo biržos duomenis).

Pelno (nuostolių) ataskaitos rodiklių horizontalios analizės skaičiavimai tūkst. Eur.

Balanso rodiklių horizontalios analizės skaičiavimai tūkst. Eur.

Balanso rodiklių vertikalios analizės skaičiavimai tūkst. Eur.

Lietuvos darbo rinka yra mažėjanti. Pastebimai gausėja dirbančiųjų, o nedarbo lygis mažėjo, bet pastebimai lėčiau. 2015 m. pirmąjį pusmetį darbo užmokesčio augimas sudarė 4,5 proc. Tiesa, šis augimas buvo 0,4 proc. punkto mažesnis nei ankstesniojo pusmečio. Labai blogis rodiklis, tai, jog jaunų žmonių daugiau emigruoja negu imigruoja (t. y. neto tarptautinė migracija buvo neigiama). o Pagrindinės jaunų žmonių emigracijos priežastys yra negalėjimas susirasti darbo Lietuvoje, negalėjimas susirasti darbo Lietuvoje pagal turimą specialybę, per mažas mokamas darbo atlyginimas Lietuvoje, noras studijuoti užsienyje, noras išmokti užsienio kalbą. 2015 m. emigravusių iš šalies gyventojų buvo 80 proc. daugiau nei imigravusių. Taigi , tai yra kritinė pozicija, nes emigrantų buvo beveik 50 proc. daugiau nei imigrantų. 2. Pieno pramonė yra viena svarbiausia iš maisto pramonės šakų. Pieno produktų gamyba ir suvartojimas didėjo. Gyventojai savo mityboje vis daugiau įtraukė pieno produktų, lyginant su mėsos ir grūdų produktais, pieno produktai sudarė du kartus didesnę dalį.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 655 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (558 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evelinutė
  • Ab „Pieno žvaigždės“ akcijų rinkos kainų dinamika
    10 - 2 balsai (-ų)
Ab „Pieno žvaigždės“ akcijų rinkos kainų dinamika. (2016 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-pieno-zvaigzdes-akciju-rinkos-kainu-dinamika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 11:16
×