Ab Pieno žvaigždės finansinė analizė


Pieno zvaigzdes referatas. Ab pieno zvaigzdes finansine analize 2012. Pieno zvaigzdes imones valdymas. Pieno zvaigzdes kursinis. Ab pieno zvaigzdes kursisnis. Refleksija pieno zvaigzdes. Pieno zvaigzdes analize. Finansine analize kursinis. Imones finansine analize bakalauro darbas. Kursinis darbas apie pieno zvaigzdes.

Įvadas. Įmonės veiklos aprašymas. Horizontalioji ir vertikalioji finansinių rodiklių analizė. Horizontalioji ir vertikalioji balanso analizė. Horizontalioji ir vertikalioji pelno (nuostolių) ataskaitos analizė. Santykinių rodiklių analizė. Finansinių ataskaitų prognozavimas ir analizė. Pardavimų apimties prognozavimas programa „excel“. Prognozuojama pelno (nuostolių) ataskaita ir balansas. Prognozuojamų finansinių ataskaitų analizė. Išvados. Literatūra. Priedai.

Kiekvienoje įmonėje per metus įvyksta daugybė ūkinių įvykių ir operacijų, nuolat juda pinigai, uždirbamos pajamos, patiriamos išlaidos. Visa ši įmonių, įstaigų, organizacijų sukaupta informacija padeda atskleisti įmonės finansinę būklę. Finansinė analizė ne tik palengvina veiklą įmonės vadovams, priimant optimalius valdymo sprendimus, bet ir yra viena iš aktyviausių įmonės valdymo sistemos funkcijų.

Šiame darbe analizuoti pasirinkta viena iš pieno sektorių lyderių – AB „Pieno žvaigždės”.

Darbo objektas – AB „Pieno žvaigždės“.

Darbo tikslas – atlikti AB „Pieno žvaigždės“ finansinių rodiklių analizę ir prognozavimą.

Darbo uždaviniai:

1.Pristatyti AB „Pieno žvaigždės“.

2.Atlikti horizontaliąją ir vertikaliąją finansinių rodiklių analizę.

3.Išanalizuoti įmonės santykinius rodiklius.

4.Atlikti finansinių ataskaitų prognozavimą ir analizę.

Darbo matodai: įmonės finansinių dokumentų ir mokslinės literatūros analizė.

  • Microsoft Word 219 KB
  • 2012 m.
  • 35 puslapiai (4885 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Ab Pieno žvaigždės finansinė analizė
    9 - 1 balsai (-ų)
Ab Pieno žvaigždės finansinė analizė. (2012 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-pieno-zvaigzdes-finansine-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 12:56
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo