AB „Pieno žvaigždės“ kapitalo struktūros analizė


Finansų laboratorinis darbas. Kapitalo struktūros analizė. Darbo tikslas išanalizuoti AB „Pieno žvaigždės“ kapitalo stuktūrą, apskaičiuoti rodiklius, įvertinti pokyčius trejų metų bėgyje. Išvados.


AB „Pieno žvaigždės“ kapitalas analizuojamu laikotarpiu (2008 – 2010 m.) mažėjo. Tai lėmė gana žymus įmonės trumpalaikių ir ilgalaikių įsipareigojimų sumažėjimas. Tai parodė, kad bendrovė yra linkusi skolintis vis mažiau. Akcininkų nuosavybė kito labai nežymiai, 2009 m. šiek tiek padidėjo, o 2010 m. vėl sumažėjo. Taip pat apskaičiuotas skolos-nuosavybės koeficientas leido daryti prielaidą, jog akcinei bendrovei yra sunku finansuotis iš savų lėšų. 2008 – 2010 metais kapitalo pelningumo koeficientas buvo labai mažas ir vienam kapitalo litui praktiškai netenka jokio pelno. Taigi, įmonė visiškai neuždirba grynojo pelno. Nuosavo kapitalo pelningumo rodiklis taip pat yra labai mažas, vienais metais net neigiamas.

AB „Pieno žvaigždės“ kapitalo struktūros analizė. (2014 m. Gruodžio 01 d.). http://www.mokslobaze.lt/ab-pieno-zvaigzdes-kapitalo-strukturos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 07:12