AB „SEB“ banko organizacinė valdymo struktūros analizė


AB “ SEB ” banko organizacinė valdymo struktūros analizė.


Kiekvienas specialistas prižiūri jo darbo kompetencijas atitinkančius skyrius. Pavyzdžiui, vyriausiasis finansininkas yra atsakingas už organizacijos buhalteriją.

Darbo pasidalijimas organizuojamas išskiriant darbo specifikacijas į skirtingus padalinius. Yra išskiriami padaliniai. Jiems yra priskiriamas tos srities specialistas, kuris tam būriui vadovauja. Darbuotojams vadovas turi deleguoti, suteikti darbuotojo pareigybei užduotis, įgaliojimus.

Prezidentas, nes jis yra atsakingas už tam tikrą visą sudėtingą vienetą, pavyzdžiui, visą kompaniją, jos padalinį ar savarankiškai dirbantį skyrių. Jis ar ji atsako už visas to vieneto veiklas: gamybą, marketingą ir finansus.

Kreditų ir rizikos valdymo tarnybos direktorius, Pagalbos verslui tarnybos ir finansų direktorius, Verslo bankininkystės tarnybos direktorius. 

Funkciniai vadovai atsakingi už kurią nors konkrečią veiklos sritį, pavyzdžiui, gamybą, marketingą ar finansus, vadovauja funkcinei grandžiai. Funkciniai vadovai turi būti geri savo srities specialistai – analitikai ( pavyzdžiui, finansų skyriui turi vadovauti aukštos kvalifikacijos finansininkas) 

AB „SEB“ banko plokščia organizacinė struktūra. Jeigu vadovui pavaldus didelis žmonių skaičius, sakome, kad pasirinkta plati kontrolės sfera ir tai pavaizduojama plokščia vadybos struktūra.

  • Microsoft Word 291 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (380 žodžiai)
  • Kolegija
  • Diana
  • AB „SEB“ banko organizacinė valdymo struktūros analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
AB „SEB“ banko organizacinė valdymo struktūros analizė. (2020 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-seb-banko-organizacine-valdymo-strukturos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 02:28
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo