AB Snaigė gamybos išteklių produktyvumo analizė


Snaige pest analize. Ab snaige pest analize. Gamybos istekliai. Įmonės gamybos išteklių produktyvumo analizę. Kaip atsirado šaldytuvas. Ab snaige gamybos organizavimas. Pest analize snaige. Darbas snaigeje. Pest analize saldytuvu rinkai. Gamybos istekliu panaudojimas maisto imoneje.

Įvadas. Gamybos šakos apžvalga. Įmonės apžvalga. Įmonės struktūra. Gamybos išteklių panaudojimo efektyvumo analizė. Darbo našumas. Įmonės darbo struktūra. Kapitalo struktūra. Darbo pakeitimas kapitalu. Gamybos išteklių panaudojimo kryptys ir galimybės. Išvados. Priedai.

Senovėje maistą žmonės laikydavo pasitelkę dirbtinį šaldymą sniegu, ledu ar jų mišiniu su druska. Ilgainiui žmonės atrasdavo kitokių būdų šaldyti maistą, tačiau tai vis tiek buvo neefektyvu. Šiuo metu mes negalvojame apie šaldymo būdų atradimą, kadangi toks įtaisas jau egzistuoja, tai šaldytuvas. Viena iš šių įtaisų gamintoja yra snaigė .

Mano pasirinkta įmonė, kursinio darbo temai - akcine bendrovė snaigė . Šią įmonė pasirinkau todėl, kad ji vienintelė įmonė, gaminanti šaldytuvus baltijos šalyse. AB snaigė specializuojasi aukštos kokybes buitinių šaldytuvų, šaldiklių, vitrinų, mini barų, įmontuojamų šaldytuvų gamyboje. Įmonė savo produkcija parduoda daugiau nei 30 pasenovėje maistą žmonės laikydavo pasitelkę dirbtinį šaldymą sniegu, ledu ar jų mišiniu su druska. Grynas ledas tirpsta nulinėje temperatūroje, o trupinto ledo ir druskos mišinys - gerokai žemesnėje. Šiuo būdu neretai iki šiol naudojamasi kaime. Ilgainiui žmonės išmoko šaltį gauti kitais būdais: gaminti ledą - sausą, iš anglies dioksido. Xix a. Viduryje atsirado pirmieji absorbciniai šaldytuvai. Jie buvo išrasti vos ne vienu metu: džonas leslis tokį šaldytuvą išrado anglijoje. Fransua karė - prancūzijoje.

Anglų inžinierius dž. Perkinsas šaldytuvą išrado 1834 m. , o pirmoji šildymo sistema su šaldymo mašina buvo įrengta 1927 m. Anglų inžinieriaus holdeino name škotijoje, kurią jis ir pavadino šilumos siurbliu.

1940 – ais metais išradėjas robertas c. Webber‘is eksperimentuodamas su šaldytuvu pastebėjo, kad temperatūrai šaldytuve nukritus, išorėje esantys vamzdžiai smarkiai įkaista. Webber‘is suprato, kad šiluma yra nepanaudojama ir nusprendė sujungti šiuos vamzdžius su savo boileriu namuose, taip aprūpindamas savo šeimą tokiu kiekiu karšto vandens, kurio jie net neįstengė sunaudoti. Taigi, pamatęs, kad šiluma vis dar yra nepanaudojama iki galo, jis šaldytuvo išorėje esančius vamzdžius pradėjo naudoti ir namų šildymui, taip sutaupydamas dalį namo šildymui skirtų anglių. 1887 m. Pasaulinėje pramonės gaminių parodoje paryžiuje pirmą kartą buvo eksponuojamas buitinis šaldytuvas.

Šaldytuvo veikimo principas glūdi šaldymo agente (darbinė šaldytuvo medžiaga su virimo temperatūra nuo -15° iki -30°c), tai yra jis cirkuliuoja uždaroje sistemoje, yra užvirinamas iki virimo esant žemam slėgiui ir garuodamas pasisavina šilumą iš šaldomo kūno.

  • Microsoft Word 308 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (2450 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ernestas
  • AB Snaigė gamybos išteklių produktyvumo analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
AB Snaigė gamybos išteklių produktyvumo analizė. (2011 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-snaige-gamybos-istekliu-produktyvumo-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 08:58
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo