AB „Swedbank“ ir AB „Seb“ bankų išduodamų kortelių palyginimas


AB „Swedbank“ ir ab“Seb“ bankų išduodamų kortelių palyginimas. Mokėjimo kortelių atsiradimo istorija. Mokėjimo kortelių rūšys. Mokėjimo kortelių pranašumai ir trūkumai. AB „SWEDBANK“ banko pristatymas. AB „SWEDBANK“ banko išduotos kortelės. AB „SEB“ banko pristatymas. AB „SEB“ banko išduotos kortelės. AB „SWEDBANK“ ir AB „SEB“ išduotų kortelių palyginimas. AB „SWEDBANK“ ir AB „SEB“ atliktos transakcijos. 2012 – 2016 m. Išvados.


  Darbo tikslas – palyginti AB „SWEDBANK“ ir AB „SEB“ bankų išduodamų kortelių duomenis. Darbo uždaviniai: 1. Aptarti bankų išduodamų kortelių atsiradimo raidą ir jų rūšys. 2. Pristatyti AB „SWEDBANK“ ir AB „SEB“bankus. 3. Išanalizuoti ir palyginti AB „SWEDBANK“ ir AB „SEB“ išduodamų bankų kortelių duomenis. Tyrimo objektas: AB „SWEDBANK“ ir AB „SEB“ bankų išduodamos kortelės. Darbo metodai: Mokslinės literatūros ir kitų šaltinių analizė.  .

AB „Swedbank“ yra „Swedbank“ grupės, vienos iš didžiausių finansinių grupių Baltijos šalyse, kuri priklauso Švedijos bankui AB Swedbank, narys. Bankas buvo įsteigtas 1999 m. Vėliau 2001 m. susijungė su AB „Lietuvos Taupomuoju Banku“. Naujojo banko pavadinimas buvo „Hansabankas“. Vienintelio Banko akcininko AS Hansabank sprendimu 2009 m. AB juridinis pavadinimas buvo pakeistas į AB „Swedbank“. 2011 m liepos 1 d. AB „ Swedbank“ (Brunkebergstorg 8, Stokholmas, Švedija) įsigijo akcijas iš Swedbank AS (Estija) ir tapo vieninteliu banko akcininku. Banko centrinės buveinės adresas yra Konstitucijos pr. 20 A, LT-03502 Vilnius, Lietuva. Vizija: sudaryti galimybę gyventojams, įmonėms ir visuomenei augti. Vertybės: esame paprasti, atviri ir rūpestingi. Tikslas: skatinti stiprią ir tvarią daugelio gyventojų ir įmonių finansinę padėtį.

  • MS PowerPoint 1775 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (1138 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • AB „Swedbank“ ir AB „Seb“ bankų išduodamų kortelių palyginimas
    10 - 1 balsai (-ų)
AB „Swedbank“ ir AB „Seb“ bankų išduodamų kortelių palyginimas. (2018 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-swedbank-ir-ab-seb-banku-isduodamu-korteliu-palyginimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 08:27
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo