AB „Swedbank” klientų poreikių tenkinimas


Klientų poreikių tenkinimas teoriniu aspektu. Kliento asmenybių poreikių tenkinimą sudaro šie etapai. Klientu aptarnavimo kokybė ir principai. AB „Swedbank” banko charakteristika. AB „Swedbank“ klientų poreikių empyriniai rezultatai. Respondentų vertinimas apie aptarnavimo kokybę. Respondentų pasiūlymai „ Swedbank “ bankui, kad užtikrintų pagerinti aptarnavimą. Ar į Jums rūpimus klausimus visuomet yra atsakoma aiškiai.AB„ Swedbank“ darbuotojo elgesys aptarnaujant Jus. Išvados.


Problema: Kaip AB „Swedbank” tenkina klientų poreikius. Objektas: AB „Swedbank” klientų poreikių tenkinimas. Tikslas: Įvertinti AB „Swedbank” klientų poreikių tenkinimą. Uždaviniai: 1.Apibūdinti kas yra klientų poreikių tenkinimas teoriniu aspektu. 2.Išsiaiškinti klientu aptarnavimo kokybę bei principus. 3.Aprašyti AB „Swedbank” banko charakteristika. 4.Atlikti AB „Swedbank” klientų poreikių tenkinimo tyrimą, išanalizuoti gautus duomenis.

Respondentų pasiūlymai „ Swedbank “ bankui, kad užtikrintų pagerinti aptarnavimą.

Ar į Jums rūpimus klausimus visuomet yra atsakoma aiškiai .

Bankas „Swedbank” yra moderni finansų institucija, kurios šaknys glūdi Švedijos taupomojo banko tradicijose, susiformavusiose dar 1820 mNuo pat pradžių šiai akcinei bendrovei svarbiausia buvo glaudus bendradarbiavimas su klientais ir vietos bendruomene. Akcinė bendrovė „Swedbank” – vienas pirmaujančių komercinių bankų Lietuvoje, kuris teikia visas bankines paslaugas daugeliui privačių asmenų ir įmonių. AB „Swedbank” tikslas - skatinti stiprią ir tvarią daugelio gyventojų ir įmonių finansinę padėtį. Banko darbuotojų vertybės yra paprastumas, atvirumas ir rūpestingumas. 4. Atlikus tyrimą galime daryti išvadą, kad AB „Swedbank” bankas patenkina visus klientų poreikius (tinkamas aptarnavimas, nuoširdus bendravimas ir komunikabilumas). Klientas yra visada pirmoje vietoje. Visada gausime norima informaciją, eiliniam žmogui suprantama kalba. Darbuotojai visuomet geranoriškai padės išspręsti esamą problemą ir suteikti tinkamą pagalbą.

  • MS PowerPoint 683 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (659 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • AB „Swedbank” klientų poreikių tenkinimas
    10 - 3 balsai (-ų)
AB „Swedbank” klientų poreikių tenkinimas. (2019 m. Rugsėjo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-swedbank-klientu-poreikiu-tenkinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 22 d. 17:37
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo