AB „swedbank” socialiai atsakinga veikla


Akcinės bendrovės „Swedbank” socialiai atsakinga veikla. Įmonių socialinės atsakomybės samprata. Socialinės atsakomybės modeliai. Įmonių socialinės atsakomybės teikiama nauda. Bankai ir socialinė atsakomybė. Akcinės bendrovės „Swedbank” aprašymas. „Swedbank” socialiai atsakinga veikla. Įmonės „Swedbank”pasiekimai ir apdovanojimai. Išvados.


Darbo tikslas: Išanalizuoti pasirinktos įmonės socialinę veiklą ir įrodyti ,kad ji yra socialiai atsakinga. Objektas: Akcinės bendrovės „Swedbank” veikos politika ir praktika. Uždaviniai: Apžvelgti kaip suvokiama įmonių socalinė atsakomybė ir pateikti jos modelius. Nustatyti įmonių socialinės atsakomybės teikiama nauda. Detaliau sužinoti apie bankų teikiama socialinę atsakomybę visuomenei. Atskleisti „Swedbank” įmonės susikūrimo istorija ir įvertinti įmonės „Swedbank” socialiai atsakinga veiklą. Išanalizuoti įmonės nuopelnus.

Ekonominė atsakomybė. Teisinė atsakomybė. Etinė atsakomybė. Filantropinė atsakomybė.

„Swedbank” nuo įsikūrimo pradžios vadinosi „Hansabank”. Lietuvoje „Swedbank” vardas pradėtas naudoti 2008 metais. Bankas yra moderni finansų institucija, kurios šaknys yra Švedijos banke . Nuo pat pradžių šiai akcinei bendrovei svarbiausia buvo glaudus bendradarbiavimas su klientais ir vietos bendruomene. Įmonės tikslas – skatinti stiprią ir tvarią daugelio gyventojų ir įmonių finansinę padėtį.

Taupyklių konkursas. Nacionalinė moksleivių akademija. Lietuvos „Junior Achievement” programa. Remia ir teikia pagalbą kitiems. Projektas „Žalias miestas“.

  • MS PowerPoint 383 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (447 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • AB „swedbank” socialiai atsakinga veikla
    10 - 1 balsai (-ų)
AB „swedbank” socialiai atsakinga veikla. (2019 m. Rugsėjo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-swedbank-socialiai-atsakinga-veikla.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 25 d. 21:46
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo