AB „Swedbank“ socialinės atsakomybės vertinimas


AB „Swedbank“ socialinės atsakomybės vertinimas. Organizacijos specifika ir pagrindinės veiklos. Lietuvoje „Swedbank" vardas pradėtas naudoti 2008-ųjų rudenį. Pagrindinės veiklos skirstomos į 3 rodiklius. Tikslas. Swedbank” tikslas – skatinti stiprią ir tvarią daugelio gyventojų ir įmonių finansinę padėtį. Pagrindiniai poveikiai ir interesų grupės. Pagrindiniai poveikiai Darbo taryba aktyviai bendrauja su darbuotojais. Įmonės socialinės atsakomybės politika. Stiprinti socialinę atsakomybę – „Swedbank“ misijos dalis – suprasdami klientų poreikius. Banko „Swedbank“ atsakomybės/darnumo ataskaitos analizė. Ataskaita apima šiuos. Aplinkos apsauga Remti prevencines programas. Ataskaitos tikslinė auditorija  Kredito unijoms. Stiprybės. Lietuvos kreditas remiasi Pasaulinio susitarimo principais, bendradarbiauja su Jungtinėmis Tautomis. Ataskaitų palyginimas. ĮSA rekomendacijos organizacijai.


Stiprinti socialinę atsakomybę – „Swedbank“ misijos dalis – suprasdami klientų poreikius , siųlo jiems vertingiausius finansinius sprendimus, gerinančius klientų kasdieninį gyvenimą, o taip veikdami, nuolat didiną kompanijos vertę, ir įprasmina teigiamą vaidmenį visuomenėje. Visos paslaugos teikiamos atsižvelgiant į naudą klientams ir visuomėnei, todėl socialinė atsakomybė šioje organizacijoje nėra vienkartinė iniciatyva, o požiūris į verslą, kurį demonstruoja nuolat.

Ataskaitos tikslinė auditorija:  Kredito unijoms, finansinės institucijos, įstaigos, juridiniai asmenys, vykdantys komercinę - ūkinę veiklą finansų srityje ar kitaip su šia veikla susijusioms finansinėms problemoms spręsti ir inovacijoms veikloje diegti. Atsaskaita yra gan išsami, joje pateikiama visa reikiama informacija. ĮSA pavyzdžiai aiškiai išdėstyti, tačiau mažai aprašyta kaip tai įgyvendina.

Lietuvos kreditas remiasi Pasaulinio susitarimo principais, bendradarbiauja su Jungtinėmis Tautomis.

Įmonės socialinė atsakomybė yra paremta ir apribota pagrinde tik Pasaulinio susitarimo principais, tai rodo ribotą asociacijos požiūrį į atsakomybę.

  • MS PowerPoint 235 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (530 žodžiai)
  • Kolegija
  • Modestas
  • AB „Swedbank“ socialinės atsakomybės vertinimas
    10 - 2 balsai (-ų)
AB „Swedbank“ socialinės atsakomybės vertinimas. (2017 m. Birželio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-swedbank-socialines-atsakomybes-vertinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 24 d. 22:37
×