Ab „teo“ socialiai atsakinga veikla


Įvadas. Įmonių požiūris į socialinę atsakomybę. Etikos kodekso svarbumas. Verslo etiketas brazilijoje. Išvados. Literatūra. Priedas.

Temos aktualumas. Įmonės gali būti konkurencingos ir veikti tik atsižvelgdamos į vartotojų poreikius ir lūkesčius. Kartais įmonės siekdamos naudos sau „peržengia“ tam tikras ribas ir nesilaiko susitarimų ar būna nesilaikoma tam tikrų principų. Įmonių socialinės atsakomybės idėja netiesiogiai verčia įmones laikytis principų, elgtis atsakingai visuomenės atžvilgiu, kadangi vartotojai renkasi prekes atsižvelgdami į šį kriterijų. Kai socialinis gyvenimas tampa sudėtingesnis, atskiroms praktinės, profesinės veiklos sritims prireikia vis didesnės moralinės kompetencijos. Tik sukūrę veiklos taisykles – etikos kodeksus, ir jų laikydamiesi, mes geriau jausimės, optimaliau veiksime, rezultatyviau dirbsime, nyks nepasitenkinimas, įtampa, nesaugumo pojūtis. Norint bendrauti su kitomis šalimis reikia suvokti, kokia yra jų kultūra, kuo skiriasi kitos šalies bendravimas. Bendraujant su kitos šalies partneriais, gali kilti nesutarimų, dėl nežinojimo vienokių ar kitokių šalies įpročių. Todėl prieš susitinkant su užsienio partneriu reikėtų pasiskaityti tos šalies verslo etiketą, o svarbiausi tai, kad kai kuriose šalyse pastebimi itin ryškūs bendravimo skirtumai.

Darbo tikslas – išnagrinėti įmonės „TEO“ socialiai atsakingos veiklos bruožus.

Darbo uždaviniai:

1. Aptarti įmonės socialiai atsakingos veiklos aspektus.

2. Išanalizuoti etikos kodeksų svarbumą.

3. Atskleisti bendravimo ypatumus su Brazilija.

  • Microsoft Word 68 KB
  • 2015 m.
  • 20 puslapių (5070 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evelina
  • Ab „teo“ socialiai atsakinga veikla
    9 - 1 balsai (-ų)
Ab „teo“ socialiai atsakinga veikla. (2015 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-teo-socialiai-atsakinga-veikla.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 26 d. 13:48
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo