AB „Utenos trikotažas“ finansinė analizė namų darbas


Finansų namų darbas.

Įvadas. AB „Utenos trikotažas“ charakteristika. Horizontalioji analizė. Bendrųjų pajamų ataskaitos horizontalioji analizė. Balanso horizontalioji analizė. Vertikalioji analizė. Bendrųjų pajamų ataskaitos vertikali analizė. AB „Uteno trikotažas“ balanso vertikali analizė. Pelningumo rodyklių analizė (2014m. bei 2015m. ). Išvados. Priedai.


Pasibaigus finansinėms metams kiekviena įmonė turi sukaupusi tam tikra informaciją apie savo veiklą. Surinkti duomenys turi būti objektyviai įvertinti, nes tik tokiu būdu galima priimti tikslius ir optimalius valdymo sprendimus bei išlikti konkurencingiems rinkoje. Įmonės finansinė analizė yra vienas iš objektyviausių būdų tinkamai įvertinti turima informaciją, ir tai yra jos didžiausia reikšmė bei privalumas. Gautas fininansinis rezultatas daug kuo priklauso nuo įmonės ūkinės veiklos efektyvumo, vadybos lygio, racionalaus finansų ir kitų įmonės išteklių naudojimo bei nuo finansinės būklės. Galima teigti, kad finansinės analizės pagalba, galima nustatyti įmonės veiklos finansinius rezultatus bei įvertinti esamą situaciją. Tai yra neatsiejama ir svarbi šiuolaikinio verslo dalis, nes finansinės analizės metu gauta informacija padeda patikrinti, ar praeityje buvę priimti sprendimai pasiteisino, taip pat pagrįsti esamus ir būsimus valdymo sprendimus.

Namų darbe atlikta akcinės bendrovės „Utenos trikotažas“ finansinė analizė ir išsiaiškinti rezultatai.

Temos aktualumas: atlikus įmonės finansinę analizę, gauti rezultatai parodo realią situaciją apie įmonės veiklą, norint užtikrinti įmonės tolimesnį gyvavimą, vadovai turi įvertinti įmonės finansinę būklę.

Darbo tikslas: Atlikti AB „Utenos trikotažas“ finansinę analizę bei pateikti išvadas apie įmonės padėtį.

Emisija: emisijos dydis – 9 503 000vnt., nominali vertė – 0,29 €

Įmonė dirbo nuostolingai, tai pastebime iš grynojo pelno (nuostolių) mažiausi nuostoliai 2015 metais jie sudaro -158 €. Nuostolingiausi metai 2013 sudaro -677,101€. Didžiausią dalį nuostolių sudarė bendrosios ir administracinės sąnaudos 2013 metais -1 744,35 €, 2014 jos sudarė -1 679 €, 2015 metais – 1 448 €.

 • Finansai Namų darbai
 • 2017 m.
 • Lietuvių
 • Ana
 • 17 puslapių (1460 žodžių)
 • Universitetas
 • Finansų namų darbai
 • Microsoft Word 395 KB
 • AB „Utenos trikotažas“ finansinė analizė namų darbas
  10 - 3 balsai (-ų)
AB „Utenos trikotažas“ finansinė analizė namų darbas . (2017 m. Balandžio 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/ab-utenos-trikotazas-finansine-analize-namu-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 03:57