Ab „Vilniaus baldai“ valdymo funkcijų įvertinimas


Ab „ vilniaus baldai “ valdymo funkcijų įvertinimas anotacija. Straipsnio tikslas. Tyrimo metodai. Planavimo funkcija. Organizavimo funkcija. Vadovavimo funkcija. Akcinės bendrovės „ Vilniaus Baldai “ valdymo funkcijų įvertinimo tyrimas. Straipsnio pavadinimas anglų kalba.

Straipsnyje aptariama organizacijų bei valdymo svarba, aptariamos keturios pagrindinės valdymo funkcijos. AB „Vilniaus baldai“ atliktas valdymo funkcijų įvertinimo tyrimas. Tyrimo rezultatai parodė, jog ne kiekvienas darbuotojas žino kokie vadovavimo stiliai vyrauja organizacijoje, taip pat koks planavimas yra šioje organizacijoje. Misijos ir vizijos esmę, svarbą organizacijos veiklai žino ne kiekvienas darbuotojas.

PAGRINDINIAI ŽODŽIAI: organizacija, vadyba, valdymas, planavimas, organizavimas,vadovavimas, kontrolė, vadovas, vizija, misija.

Straipsnio tikslas: ištirti valdymo funkcijų įvertinimą AB “Vilniaus baldai”.

Planavimas tai, kai vadovai apgalvoja savo tikslus bei veiksmus iš anksto ir jų veiksmai remiasi kokia nors taisykle, planu ar logika, o ne atliekami spontaniškai. Planavimas nėra vienkartinis veiksmas, kurio pradžia ir pabaiga aiški, tai – nenutrūkstamas procesas, atspindintis aplinkos pokyčius ir prisitaikymą prie jų. Planavimo tikslas yra koordinuoti padalinių veiklą organizacijoje ir jos aplinkoje. Nuo suplanuotų tikslų ir numatytų įgyvendinimo priemonių priklauso organizacijos struktūra, vadovavimo ir kontrolės metodų parinkimas. Pirmasis planavimo žingsnis yra organizacijos tikslų formulavimas. Nustatomi tikslai kiekvienam organizacijos smulkesniam vienetui : divizijoms, departamentams ir pan. Nustačius tikslus, kuriamos programos jiems pasiekti. Žinoma, formuluodamas tikslus ir kurdamas programas, pagrindinis organizacijos vadovas atsižvelgia į galimybę juos realiai įgyvendinti ir į tai, ar jie bus priimtini kitiems organizacijos vadovams ir darbuotojams. Santykiai su žmonėmis ir laikas planavimo veikloms yra labai svarbūs.Planavimas įgalina įsivaizduoti norimas ateities aplinkybes atsižvelgiant į išteklius, ankstesnę patirtį (Stoner, J.A.F ir kt. 2007).

Akcinės bendrovės „Vilniaus Baldai“ valdymo funkcijų įvertinimo tyrimas

Vyrų apklausoje dalyvavo daugiau nei moterų, vyrai sudarė 56,7%, o moterys – 43,3%.

Apklausoje dalyvavo 30 respondentų, iš kurių daugiausia nuo 18 iki 24 metų ( šio amžiaus žmonės sudarė 50%), nuo 32 iki 40 metų amžiaus žmonės sudarė 26,7%, o mažiausiai sudarė nuo 24 iki 32 metų (šio amžiaus žmonės sudarė 10%) ir visų šių apklaustųjų 13,3% sudarė vyresnio amžiaus žmonės.

Į klausimą dėl kokių priežasčių pasirinkote dirbti AB „Vilniaus Baldai” organizacijoje atsakymai pasisikirstė taip: 25,4% dėl prieinamų darbo sąlygų, 18,6% dėl gero atlyginimo, 15,3% dėl išsilavinimo, 13,6% dėl draugiško kolektyvo, po lygiai procentų surinko jog dirba dėl kitų priežasčių ir naujų technologijų, tai sudarė 10,2% , 6,8% dėl kūrybiškumo.

  • Microsoft Word 160 KB
  • 2015 m.
  • 6 puslapiai (2255 žodžiai)
  • Universitetas
  • Natalija
  • Ab „Vilniaus baldai“ valdymo funkcijų įvertinimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Ab „Vilniaus baldai“ valdymo funkcijų įvertinimas. (2015 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-vilniaus-baldai-valdymo-funkciju-ivertinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 08:49
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo