AB „Žemaitijos Pienas“ sūrio „Džiugas“ produkto logistinės grandinės analizė


Įvadas. Informacija apie įmonę. Gaminių asortimentas. AB „Žemaitijos Pienas“ priklausančių prekinių ženklų gaminiai. Sūris „Džiugas“. Sūris „Džiugas“ skirstomas i šias rūšis. Produkto pasiekiamumas plačiajai visuomenei. Sūris „Džiugas“ yra gavęs šiuos apdovanojimus. Marketingo tikslai. Sūrio „Džiugas“ gamybos būdas. Apie gamybą, žaliavas ir technologija. Priimant pagrindinę žaliavą pieną, vykdoma jo kokybės kontrolė dviem etapais. Sūrio „Džiugas“ sudedamųjų dalių tiekėjai. Naudojamos technologijos. Paskirstymo logistika. Sandėliavimo procesas. Produkcijos paskirstymo planas. Paskirstymo veiklos analizė. Produkcijos eksportas. Prekių transportavimo išlaidos. Sūrio „Džiugas“ SSGG analizė. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbe nagrinėjama akcinė bendrovė „Žemaitijos pienas“. Šios įmonės, gaminančios ir tiekiančios pieną ir pieno produktus vartotojams ir klientams, pagrindinis tikslas yra pateikti saugius ir sveikus produktus, užkertant kelią neatitiktims visose produktų judėjimo stadijose. Siekiant šio tikslo pagrindiniai uždaviniai yra nuolat tobulinti gamybos technologiją bei gaminamus produktus. Laiku aprūpinti vartotojus ir klientus pilnaverčiais, kokybiškais ir saugiais maisto produktais. Taip pat jautriai reaguoti į vartotojų reikmes ir atitinkamai į jas atsiliepti. Ši bendrovė taip pat turi skirti nemažai dėmesio ir finansinių išteklių tam, kad pasiektų savo pagrindinį tikslą - gauti pelną.

Darbo tikslas: išanalizuoti AB „Žemaitijos Pienas“ gaminio sūrio „Džiugas“ logistine grandine.

Darbo uždaviniai:

1.Apibūdinti AB „Žemaitijos Pienas“ veiklą;

2.Atlikti įmonės aprūpinimo grandinės analizę;

3.Apibūdinti gamybos procesą;

4.Išanalizuoti bendrovės produkcijos paskirstymo planą;

  • Logistika Analizė
  • Microsoft Word 2808 KB
  • 2014 m.
  • 25 puslapiai (4266 žodžiai)
  • Ernis
  • AB „Žemaitijos Pienas“ sūrio „Džiugas“ produkto logistinės grandinės analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
AB „Žemaitijos Pienas“ sūrio „Džiugas“ produkto logistinės grandinės analizė. (2014 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-zemaitijos-pienas-surio-dziugas-produkto-logistines-grandines-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 18:53
×