Abortas kursinis


Abortai statistika. Abortų statistika pasaulyje. Abortu priezastys ir isvados. Kodel merginos darosi abortus. Abortų statistika. Kursinis darbas nuzudymo tema. Abortas ivadas. Abortu kulturiniai aspektai kursinis. Statistika apie abortą. Abortai pasaulyje statistika.

Įvadas. Abortas. Kas yra abortas? Aborto rūšys. Abortų statistika. Abortų statistika pasaulyje. Abortų statistika lietuvoje. Abortų dilema, priežastys ir pasekmės. Abortų dilema. Kodėl moterys darosi abortus. Aborto pasekmės. Išvados. Literatūra is šaltiniai.

Temos aktualumas. Abortas – žalingiausias visų laikų reiškinys, vienu ar kitu būdu jis pakenkia 60 – 90 proc. Visų šalių populiacijai. Bejėgiai nekalti kūdikiai užmušami , moterys sužalojamos, ir milijonai išlikusiųjų po aborto turi dideliu sunkumų, negali nei pasitikėti savimi, nei jais galima pasitikėti. Lietuvoje per paskutiniuosius 50m. Daugelio gyvybių pareikalavo karas, okupacijos, tremtys, bet dar daugiau nužudoma negimusių kūdikių. Nuo 1955 m. , kai buvo legalizuoti abortai, vien ligoninėse nužudyta daugiau kaip 2 mln, negimusių kūdikių. Aborto trauma gali turėti lemtingų emocinių pasekmių. Nedaugelis medicinos sričių turi tokį stiprų sociologinį, politinę, kultūrinį ir moralinį, kaip abortas.

Šio darbo tikslas – išanalizuoti aborto dilemą , jo žalą ir priežastis.

Pirmoje darbo dalyje aptariama kas yra abortas, jų rūšys.

Antroje darbo dalyje pateikta abortų statistika pasaulyje ir lietuvoje.

Trečioje darbo dalyje aptariama aborto dilema, priežastys, pasekmės.

Išanalizuota tema leido padaryti tokias išvadas: abortai – didelis blogis, bet tai nesuteikia teisės juos uždrausti. Su kiekvienu abortu net tik negimsta dar vienas ir tai negeriausius laikus išgyvenančios lietuvos valstybės pilietis, bet ir abortas psichologiškai traumuoja moterį visam gyvenimui. Tačiau ne kiekviena moteris turi materialines ir dvasines galimybės auginti vaiką.

  • Sociologija Kursinis darbas
  • Microsoft Word 33 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (2369 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lijana
  • Abortas kursinis
    10 - 1 balsai (-ų)
Abortas kursinis. (2012 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/abortas-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:21
×