About travelling a plane


About travelling a plane.

0. Dauguma verslo keliautojai būtų riesti nosį į ne keliaujant, nes paprastas peršalimas idėja. Bet peršalimo, sinusitas ir vidinės ausies infekcijos visi blokuoti vamzdžiai, jungiantys kiekvienas su gerklės ir sumažinta salono barometrinis lėktuvuose gali sukelti didelį skausmą ar net trūkimo ausies būgnelį. Norėdami sužinoti, ar vamzdžiai yra aiškus, paprastas testas gali būti atliekamas ant žemės. Stenkitės, kad jūsų ausys pop laikydami nosį uždarė pučia švelniai. Jei jūsų ausys ne pop, jums gali būti už apgailėtinus skrydžio.

1. Be problemų su ausimis, salono barometrinis nesąžiningai kaltinamas daug apie skrydžio problemų. Jei manote, uždusęs laive, priežastis yra labiau tikėtina, kad nervingumas nei deguonies trūkumo. Dr. Peter Barrett medicinos konsultavimo paslaugas keliautojų užsienyje (MASTA) sako, kad net tada, kai oro slėgis sumažėja perpus yra vis dar pakankamai deguonies kvėpuoti patogiai.

2. Operacijos, tačiau yra skirtingas dalykas. Yra didelė rizika, kad siūlės gali ateiti anuliuoti, jei jūs keliaujate per greitai po operacijos. Tai yra iš skrandžio išpučiant, kuri atsiranda dėl sumažėjusio oro slėgio, rezultatas. Tai gali sukelti tik skausmą, bet jei jūs ką tik buvo operuoti, reikia galvoti apie keliaujant oru.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (1164 žodžiai)
  • Simona
  • About travelling a plane
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
About travelling a plane. (2015 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/about-travelling-a-plane.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 18 d. 07:41
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo