Access duomenų bazes. Sudėtingų formų ir ataskaitų kūrimas


Access formos. Formu kurimas access. Maksimalios reikšmės užklausoje paieška access. Access ataskaitos. Duomenu bazes kurimas access. Formų, užklausų ir ataskaitų kūrimas. Sudetingu diagramu kurimas. Access subformos. Access + duomenų formos. Siustis access duomenu baze.

Darbo tikslas. Išmokti access dbvs terpėje formuoti sudėtingas formas ir ataskaitas. Norėdami sukurti sudėtingą formą. Database lange objects juostoje pažymime forms. Spragtelime mygtuką new, išrinkame punktą form wizard ir nerinkdami lentelės ar užklausos paspaudžiame ok. Iš lentelės disciplinos išrinkame lauką disciplinos pavadinimas.


Database lange objects juostoje pažymime forms. Iš lentelės studentai išrinkame laukus studento kodas, pavardė, vardas, grupės numeris. Iš lentelės pažymiai išrinkame lauką pažymiai ir paspaudžiame next. Atsiradusiame lange paliekame siūlomos formos variantą ir paspaudžiame next. Paliekame subformos datasheet pavidalą ir paspaudžiame next. Išrenkame formos apiforminimo stilių, paspaudžiame next. Įvedame formos disciplinos ir pažymiai pavadinimą, paspaudžiame finish ir peržiūrime gautą formą (1 pav. ).

Norėdami pakeisti ekrane laukų išdėstymą, pereiname į konstruktoriaus režimą, standartinėmis windows priemonėmis (technologija drag-and-drop) pakeičiame subformos formos matmenis taip, kad būtų matokonstruktoriaus režimu, meniu punkte view išrinkame toolbox (įrankių juosta) ir įrankių juostoje paspaudžiame mygtuką aa. Sukuriame stačiakampį diagramos antraštei, įterpiame pavadinimą pažymių diagrama ir įvykdome komandą įnsert ? Chart (įterpti ? Diagrama). Laisvoje formos vietoje sukuriame stačiakampį diagramai, išrinkame lentelę pažymiai ir paspaudžiame next. Išrinkame laukus studento kodas, pažymiai ir paspaudžiame next. Išrinkame diagramos tipą column chart (histograma) ir paspaudžiame next. Du kartus spragtelime įrašą sumofpažymiai, išrinkame none, paspaudžiame iš pradžių ok, o po to next. Vėl paspaudžiame next. Ištriname diagramos pavadinimą du kartus spragtelime pirmiausia diagramą, po to ant vertikaliosios ašies reikšmių ir išrenkame skyrių scale (skalė). Nuimame įrašo minimum varnelę (minimali reikšmė), o lange įvedame 1 . Nuimame įrašo maximum varnelę (maksimali reikšmė), o lange įvedame 10 . Nuimame įrašo major unit varnelę (pagrindinės padalos), o lange įvedame 1 ir paspaudžiame ok. Padidiname diagramos sritį, perstūmę dešiniau dešinįjį lango kraštą. Uždarę diagramos redagavimą, pedatabase lange objects juostoje pažymime queries. Spragtelime mygtuką new, išrinkame punktą simple query wizard ir paspaudžiame ok. Iš lentelės studentai išrinkame laukus: pavardė, vardas, grupės numeris; iš lentelės disciplinos – disciplinos pavadinimas; iš lentelės pažymiai – lauką pažymiai.

  • Microsoft Word 318 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (708 žodžiai)
  • Universitetas
  • Access duomenų bazes. Sudėtingų formų ir ataskaitų kūrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Access duomenų bazes. Sudėtingų formų ir ataskaitų kūrimas. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/access-duomenu-bazes-sudetingu-formu-ir-ataskaitu-kurimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 03:33
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo