Acetonai ir jų panaudojimas


Organinės chemijos referatas. Įvadas. Acetonas. Medžiagos nustatyti naudojimo būdai. Galimi pavojai. Pavojaus piktogramos. Pavojingumas. Atsargumas. Greitoji pagalba. Sandėliavimas. Kiti pavojai. Priešgaisrinės priemonės. Gesinimo priemonės. Specialūs medžiagos keliami pavojai. Fizikinės ir cheminės savybės. Informacija apie pagrindines fizines ir chemines savybes. Karboniliniai junginiai (aldehidai ir ketonai). Fizikinės savybės. Cheminės savybės. Oksidavimas. Redukavimas. Stabilumas ir reaktingumas. Reaktingumas. Cheminis stabilumas. Pavojingų reakcijų galimybė. Vengtinos sąlygos. Nesuderinamos medžiagos. Pavojingi skilimo produktai. Acetono panaudojimas praktikoje. Poveikis žmogaus sveikatai. Išvados. Literatūra.

Darbo tikslas

Aptarti acetonų chemines ir fizikines savybes.

Darbo uždaviniai

Apibendrinti acetonų panaudojimą ir pritaikymą praktikoje.

Bespalvis, būdingo kvapo lakus skystis. Didesnioji jo dalis šiuo metu gaminamas iš propano, hidratuojant jį į 2-propanolį ir katalikiškai pastarąjį dehidrinant.

  • Microsoft Word 59 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (1468 žodžiai)
  • Tomas
  • Acetonai ir jų panaudojimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Acetonai ir jų panaudojimas. (2013 m. Spalio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/acetonai-ir-ju-panaudojimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 04:12
×