Adidas imonių socialinė asakomybė


Įvadas. Įmonės „Adidas“ socialinės atsakomybės atalizė teoriniu aspektu. Pasirinktos įmonės veiklos pristatymas. Įmonių socialinė atsakomybė aplinkai. Oro tarša. Vandens ir dirvožemio tarša bei apsauga. Išteklių tausojimas. Tiekimo grandinės valdymas. Įmonių socialinė atsakomybė darbuotojams. Įmonių socialinė atsakomybė bendruomenei. Įmonių socialiai atsakingas įvaizdis. Išvados. Literatūra.


Nuo 1999 metų Adidas įmonė batų porai sumažino apie 115 gramų tai reiškia, kad dedama mažiau medžiagų, bet kokybė nenukenčia.

Adidas kompanija vykdo iniciatyva bendradarbiauja tik su socialiai atsakingomis įmonėmis, kurios saugo aplinką, tiekia ekologiškus produktus, įgyvendina ir atlieka jų keliamus reikalavimus.

Kiekvienais metais yra atnaujinamas viešas tiekėjų gamyklų sąrašas, kompanija stengiasi palaikyti aukštą lygį, todėl tiekėjus tikrina kasmet.

Priimti senus, nenaudojamus Adidas rūbus, batus ir juos perdirbti arba rengti akcijas, kuriose atiduotus „Adidas“ rūbus padovanoti skurstančiomis šalimis ar tiesiog vaikų namams.

Kadangi įmonės tikslas yra propoguoti sveiką gyvenseną ir kartu tausoti gamtą atsižvelgdama į šiuos aspektus siūlau motyvuoti darbuotojus avykti į darbą su dviračiais, riedlentėmis ar kitokiomis priemonėmis, kurios į orą neišmeta CO2. Darbo vietoje įrengti dušus, persirengimo kabinas. Ši idėja puikiai parodytu, kad įmonė stengiasi tausoti gamta ir tuo pačiu skatina aktyvią veiklą.

Ofisuose naudoti saulės kolektorius, minimaliai aprūpintu darbo vietas elektra, tuo pačiu ir kompanija sutaupytu ir mažiau išteklių sunaudotų.

Kaip teigia Adidas : žmonės yra viskas dėl ko mes sengiames ir tai mes darome iš širdies. Sportas yra raktas į asmens laimę ir puikią savijautą. Įmonė siekia, kad darbuotojai taip pat propuoguotų sveiką gyvenseną ir taip rodytų puikų pavyzdį klientams.

Darbo laikas ir užmokestis. Kompanija šiuo metu naudoja teisinę minimalus darbo užmokestį arba vyraujančią pramonės darbo užmokestį kaip etalonas patikrinti, ar jos gamyklose moka teisingą darbo užmokestį. Kaip teigia pati „Adidas“ įmonė, kad darbo užmokestis turėtų apimti pagrindinius poreikius ir išlaidas pagrįstą taupymo galimybių. Kompanija stengiasi atsižvelgti į infliacijos spaudimą ir darbuotojų poreikius. Darbuotojai dirba ne daugiau negu keturiasdešimt (40) valandų per savaitę.

Etika. „Adidas“ įmonė palaiko lygias teises apimančias darbo sąlygas. Nėra jokios diskriminacijos tiek vyrai tiek moterys užima po 50% darbo vietų. Integruoti neįgalus žmonės ir sudarytos jiems tinkamos sąlygos dirbti. Stengiamsi, kad jiems būtų patogu dirbti, įrengiamos ergonomiškos darbo vietos.

Apmokymai. Įvestos priemones švietimo ir kvalifikacijos kėlimo, sveikatos ir darbo bei gyvenimo pusiausvyros temomis darbuotojų gyvenime. Plėtojama pasaulinė sveikatos priežiūros strategija darbuotojams. Ši strategija remiasi tvirtą patirtimi, nes šiuose biuruose Herzogenaurach, Portland ir Canton tai jau yra įvesta ir puikiai patvirtinta srategijos veikimas.

  • Verslas Referatas
  • Microsoft Word 556 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2223 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kornelija
  • Adidas imonių socialinė asakomybė
    10 - 1 balsai (-ų)
Adidas imonių socialinė asakomybė. (2017 m. Sausio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/adidas-imoniu-socialine-asakomybe.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 22:44
×