Administracija praktikos ataskaita


Įvadas. Įmonės įstatai. Saugos darbo reikalavimai. Lr įstatymai ir mokėjimas taikyti juos praktiškai. Bendravimas su įmonės klientais ir kolegomis. Įgyta informacija. Kalbos kultūra, bendravimo įgūdžiai. Teorinių žinių pritaikymas praktiškai. Vidaus tvarkos taisyklės, darbo vieta. Įstaigų administravimo darbo metodai. Išvados. Naudota literatūra.

Praktiką atlikau UAB „Roberto urmas“ įmonėje, buvau priskirta dirbti administravimo srityje kur mano darbą vertino įmonės vadovė Indra Būdvytienė. Šios praktikos tikslas buvo susipažinti su darbu įmonėje, ugdyti administracinius gebėjimus, taip pat susirinkti informaciją, reikalingą rengiant praktikos ataskaitą. Įmonėje UAB „Roberto urmas“ bendravau su darbuotojais, tvarkiau bei rūšiavau kai kuriuos dokumentus. Bendraudama su darbuotojais bei atlikdama paskirtas užduotis ugdžiau savo įgytas teorines žinias.

3.Išanalizuoti LR įstatymus ir mokėti taikyti juos praktiškai;

5.Gebėti kaupti reikiamą informacija įgytoms žinioms, patyrimui įgūdžiams įtvirtinti;

1.5.Bendrovės buveinės adresas yra keičiamas Visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimu.

Vienas iš pagrindinių dokumentų kurių laikosi įmonės yra įstaigos įstatai. Remdamasi šiais įstatais, įstaiga vadovaujasi savo veikloje. Įstatuose privalo būti nurodyta: teisinė forma, pavadinimas, tai kokia veikla įmonė nori užsiimti, naujų dalininkų priėmimo tvarka, tvarka susijusi su vadovu ir jo pareigos, filialų veikla ir veiklos nutraukimo tvarka taip pat daug kitų dalykų.

Įmonėje kurioje aš atlikau praktiką puikiai vadovaujamasi visais įstatymais, visi darbuotojai jų laikosi.

Prieš svarstydama kur atliksiu pažintinę praktiką daug apie tai kalbėjau su savo šeimos nareis. Mano brolis man rekomendavo būtent šią įmonę, ir aš likau labai patenkinta. Mane sutiko labai mandagiai, nepatyriau jokio streso ar nesusipratimų. Kad išvengti nesusipratimų darbe, yra labai svarbus bendravimas, tiek su kolegomis tiek su klientais. Mano manymu pats pagrindinis bendravimo bruožas yra mandagumas. Mandagumo dėka mes galime daug ką pasiekti. Galime nuteikti bendradarbius gera ir darbinga nuotaika, kurie tą nuotaiką perduos mūsų klientams.

Žinoma, man buvo psichologiškai labai sunku, aš stengiausi to neparodyti. Aš prisijungiau jau prie egzistuojančio kolektyvo, bijojau jog man bus sunku pritapti jau prie nusistovėjusio bendravimo, bijojau išreikšti savo nuomonę, būti nesuprasta. Bet ši baimė buvo visiškai nereikalniga. Įmonėje pirmiausia mane pasitiko įmonės vadovė. Ji buvo labai mandagi, geranoriškai mane išklausė, sutiko padėti. Ji supažindino mane su visu kolektyvu, kuris taip pat buvo labai mandagus. Diena iš dienos bendravimas augo ir darėsi vis stipresnis, kol galiausiai kompleksas visiškai išnyko ir po savaitės atlikdama praktiką jaučiausi visiškai laisvai. Galėjau daug domėtis ir reikšti savo nuomonę be jokios baimės. Atlikdama praktiką supratau jog yra visokių žmonių, ir gerų ir piktų, nežinau nuo ko tai priklauso, bet su klientais kartais būdavo nesusipratimų. Jie ne visi yra kantrūs. Kadangi man tai buvo nauja aš neturėjau įgūdžių greitai viską daryti. Ne visiems tai patiko, bet draugiškas kolektyvas visada man padėdavo ir nepalikdavo vienos nepatogioje situacijoje.

  • Ekonomika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2277 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kamila
  • Administracija praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Administracija praktikos ataskaita. (2015 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/administracija-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 23:26
×