Administracines atsakomybes samprata


Įvadas. Administracinės atsakomybės samprata. Atsakomybės samprata apskritai. Teisinės atsakomybės sąvoka. Administracinės atsakomybės samprata ir pagrindiniai jos bruožai. Administracinės atsakomybės ypatybės. Administracinės atsakomybės skirtumai nuo kitų teisinės atsakomybės rūšių. Administracinės atsakomybės principai. Bendrieji administracinės atsakomybės principai. Administracinės atsakomybės principų įtaka administracinių nuobaudų skyrimo procese. Administracinis teisės pažeidimas – kaip administracinės atsakomybės atsiradimo prielaida. Administracinio teisės pažeidimo samprata ir požymiai. Administracinio teisės pažeidimo sudėtis. Išvados. Literatūros sąrašas.

Administraciniais nusižengimais padaroma labai didelė žala visuomenei ir valstybei. Nerimą kelia tai, kad šių pažeidimų nemažėja, todėl nemažėja ir jais padaroma žala. Atsižvelgiant į tai, administracinių nusižengimų atvejais veiksmingiausia yra administracinė atsakomybė, todėl kalbėti apie ją yra aktualu ir reikšminga.

Darbo objektas – administracinės atsakomybės samprata.

Darbo tikslas – išanalizuoti administracinės atsakomybės sampratą.

Atsižvelgiant į išsikeltą darbo tikslą, šiame darbe siekiama įgyvendinti šiuos uždavinius:

1.Pateikti administracinės atsakomybės sampratą;

2.Išanalizuoti administracinės atsakomybės principų pagrindus;

3.Išnagrinėti administracinio teisės pažeidimo pagrindus, kuriems esant taikoma administracinė atsakomybė.

  • Microsoft Word 35 KB
  • 2014 m.
  • 21 puslapis (5073 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaida
  • Administracines atsakomybes samprata
    10 - 4 balsai (-ų)
Administracines atsakomybes samprata. (2014 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/administracines-atsakomybes-samprata.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 17:54
×