Administracinės procedūros dalyviai


Administracinės procedūros dalyviai. Asmens, dėl kurio yra pradėta administracinė procedūra, teisės. Asmens, dėl kurio yra pradėta administracinė procedūra, pareigos. Pavyzdys. Pagrindas pradėti administracinę procedūrą. Administracinę procedūrą pradeda. Skundo priėmimas. Asmenų prašymų nagrinėjimas ir jų aptarnavimas taikant „Vieno langelio“ principą. „Vieno langelio“ asmenų aptarnavimo padalinys atliekamos funkcijos. Skundo nagrinėjimas. Skundo nenagrinėjimo atvejis. Skundo nagrinėjimas. Kaip elgtis, jeigu skundas adresuotas kelioms institucijoms. Draudžiama persiųsti. Procedūros tęstinumas. Prašymų ir skundų priėmimo laikas. Sprendimui priimti reikalingos informacijos gavimas. Faktinių duomenų patikrinimas. Administracinės procedūros terminai. Administracinės procedūros kalba. Teikimas priimti administracinės procedūros sprendimą. Administracinės procedūros sprendimo priėmimas. Klaidų ištaisymo procedūra. Administracinės procedūros sprendimo apskundimas. Aptarnavimas telefonu.


Asmens, dėl kurio yra pradėta administracinė procedūra, pareigos.

Asmuo kreipiasi įstaigą ir prašo pateikti jam visą 2008-2016 metais Įstaigai siųstą dokumentaciją (skundus, prašymus ir kt.) ar jos kopijas. Jeigu ir prašomus dokumentus pateiksite, tuomet rašome, kad pateikiame Jūsų teiktų prašymų, skundų bei atsakymų į juos, kopijas. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad visi atsakymai, išnagrinėjus Jūsų skundus, prašymus, Jums buvo išsiųsti paštu nepažeidžiant LR viešojo administravimo įstatyme nustatytų terminų. Jeigu neteiksime dėl didelių laiko sąnaudų, tuomet ir atsakome, kad dėl didelių žmogiškųjų išteklių ir laiko sąnaudų dokumentai Jums nebus teikiame, kadangi jie Jums buvo pateikti.

  • MS PowerPoint 368 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 30 puslapių (2095 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vytas
  • Administracinės procedūros dalyviai
    10 - 2 balsai (-ų)
Administracinės procedūros dalyviai . (2017 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/administracines-proceduros-dalyviai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 12:14
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo