Administracinis skundas teismui


Administracinis skundas teismui.

Dėl Zarasų rajono savivaldybės 2013 m. kovo 1 d. įsakymo Nr. T-155 panaikinimo ir įpareigojimo patvirtinti detalųjį planą ir termino atnaujinimo

Kaip minėta, ginčijamas Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas Nr. T-155 buvo priimtas 2013 m. kovo 1 d., tačiau jis nebuvo motyvuotas, taip pat nenurodytas įsakymo apskundimo terminas ir data.

UAB „Labas“ mano, kad Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas yra nepagrįstas dėl žemiau nurodytų argumentų. Pareiškėjas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 34 str. 2 d. žemiau nurodo termino praleidimo priežastis, pateikia praleidimo priežastis patvirtinančius įrodymus, o taip pat kartu su prašymu pateikia ir skundą dėl ginčijamo įsakymo panaikinimo.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakyme nebuvo nurodyta jokių motyvų, dėl kurių nusprendė netvirtinti UAB „Labas“ žemės sklypo detaliojo plano.

UAB „Labas“ savo prašyme nurodė žemės naudojimo paskirties pakeitimo motyvus, nustatė pagrindinę tikslinę žemės sklypo naudojimo paskirtį, būdą ir pobūdį. Kartu su prašymu pateikė parengti ir patvirtinti teritorijų planavimo dokumentus – žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo, žemės paėmimo visuomenės poreikiams projektus, žemės konsolidacijos projektus ir detaliuosius planus, taip pat kituose įstatymuose numatytus dokumentus.

  • Teisė Pavyzdys
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (855 žodžiai)
  • Saulė
  • Administracinis skundas teismui
    10 - 4 balsai (-ų)
Administracinis skundas teismui. (2015 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/administracinis-skundas-teismui.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 20:34
×