Adobe Acrobat referatas


Referatas pdf. Kaip dirbti su adobe acrobat. Kompiuterio programos exel, word ir power point referatas. Referatas apie photoshop. Kaip dirbti su adobe reader programa. Adobe acrobat irankiai. Nemokamai adobe acrobat. Programa powerpoint referatas. Programa sukurti referatui. Nuotraukų įkėlimas į acrobat reader.

Informatikos referatas. Adobe Acrobat kompiuterinė programa skirta kurti ir redaguoti PDF (Portable Document File) dokumentus. Ši programa yra plačiai naudojama leidyboje, nes šiuo metu turi bene daugiausia funkcijų. Tokiu kaip texto redagavimas, nuotrauku, piešinių, komentarų pridėjimas/šalinimas ir t.t. Nuo 1990 metų PDF tapo de facto standartu, nes dėl savo lankstumo ir portabiliškumo yra suprantamas beveik visų Operacinių Sistemų, tokiu kaip MS Windows, Linux, Free/Net/OpenBD, Plan9 ir t.t. Taipat egzistuoja trečių šalių sukurti papildomi įrankiai prie Adobe Acrobat programos, kurie dadeda papildomo funkcionalumo šiai programai.


Tokiu kaip texto redagavimas, nuotrauku, piešinių, komentarų pridėjimas/šalinimas. Nuo 1990 metų pdf tapo de facto standartu, nes dėl savo lankstumo ir portabiliškumo yra suprantamas beveik visų operacinių sistemų, tokiu kaip ms windows, linux, free/net/openbd, plan9. Taipat egzistuoja trečių šalių sukurti papildomi įrankiai prie adobe acrobat programos, kurie dadeda papildomo funkcionalumo šiai programja bet kokį dokumentą galėsite paversti į adobe portable document formatą (pdf), kurį galės perskaityti visi, turintys nemokamą programą adobe reader . Įvairios jos versijos pritaikytos daugybei įvairiausių operacijų sistemų, o pdf dokumentai parodomi taip, kaip norėjo jų kūrėjai -- išsaugomas teksto išdėstymas, šriftai ir vaizdai. adobe acrobat sukurtuose dokumentuose išsaugomi visi specifiniai centrinės ir rytų europos kalbų simboliai, todėl keistis šiais dokumentais tarp įvairių bendrovių iacrobat ce dėka įmanoma konvertuoti centrinės europos web puslapius arba ištisas svetaines į adobe pdf bylas, kuriose saitai išliks aktyvūs dirbant išjungtiniu režimu, bei archyvuoti jas naudojaadobe acrobat dėka dokumentus galima konvertuoti į adobe pdf bylas tiesiai iš microsoft office programų, tokių, kaip word, exel, powerpoint (tik windows).

į adobe acrobat ce produktą įeina aukštos kokybės dviejų tipų opentype įdedamųjų šriftų šeimos: myriad pro ir minion pro, kurie gali būti įprasti (regular), pasviri (italic), pastorinti (bold), pastorinti pasviri (bolditalic), bei visi centrinės europos, kirilicos, graikų bei turkų kalbų ženklai, kurie išliks nepakitę acrobat ce ypatingų paieškos nuostatų dėka atliekama ypač tiksli, atpažįstanti centrinės europos kalbos ženkįmanoma įterpti komentarus į pdf dokumentus naudojant pastaacrobat dėka galima pakartotinai naudoti sukurtus centrinės europos kalbomis tekstus iš pdf bylų, kaip tai daroma su angliškais tekstais: galite pasirinkti reikiamą teksto dalį, kopijuoti ją bei įterpti į r adobe acrobat gali ikelti failą i pdf dokumentą.

Su adobe acvilnius 2007

  • Informatika Referatai
  • 2011 m.
  • 5 puslapiai (473 žodžiai)
  • Mokykla
  • Informatikos referatai
  • Microsoft Word 524 KB
  • Adobe Acrobat referatas
    8 - 1 balsai (-ų)
Adobe Acrobat referatas. (2011 m. Rugsėjo 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/adobe-acrobat-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 20:36