Adolfas Hitleris. Referatas


Kaip atrodo referatas. Hitlerio motina. Referatas apie hitleri. Geli raubal. Hitlerio paslaptys. Magda hitlerio. Referatas apie hitleris. Hitlerio pirmoji meile. Naciu paslaptys. Reichas.

Įvadas. Adolfas hitleris ir trečiasis reichas. Kilimas. Žlugimas. Asmeninis testamentas. Politinis testamentas. Paskutinės hitlerio dienos. Hitlerio pelenai. Įtarimą keliantys gandai. Erico lucaso, kilusio iš hengeno kaimo,. Pasitraukusio į didžiąją britaniją, paauglystės prisiminimai. Trečiojo reicho paslaptys. Nacių kamikadzės. Zombių paieškos. Pasikėsinimas į hitlerį. Nacių moterys. Moters idealas: vaikai, virtuvė, bažnyčia. Eva braun–žmona dviem dienom. Nesėkmingos savižudybės. Geli raubal–pirmoji ir paskutinė fiurerio meilė. Magda goebbels–vokietės idealas. Trečiojo reicho aukštuomenės dama. Arbata pas a. Hitlerį. Emmos göring likimas. Hitlerjugend istorija.

3 erico lucaso, kilusio iš hengeno kaimo, 1939 m. Antrasis pasaulinis karas, trečiasis reichas, hitleris – atrodo tiek daug girdėta, bet ar žinome, kas tai ir kaip ten viskas ištikrųjų vyko? žinome tik nuotrupas, gal ir šiek tiek daugiau, bet to neužtenka žmogui, kuris gilinasi į savo praeitį, nes antrasis pasaulinis karas susijęs su mumis visais. Ir vis dėl to, kas šio nelaimingo karo kaltininkas, žydų genocido pradininkas? Adolfas hitleris – turbūt visiems girdėta pavardė? Tai žmogus fanatikas, kėlęs savo – arijų tautą virš kitų tautų ir vykdęs žydų genocidą.

Pasirinkau šią temą, nes man antrasis pasaulinis karas yra labai aktuali ir įdomi tema. Galų gale, tai karas, kuris sudrebino visą pasaulį, sukėlė jam pasišlykštėjimą a. Hitleriu, kuris savo fanatizmu ir žiaurumu sugriovė pusė europos.

šiame darbe stengiausi nors šiek tiek priartinti visus prie antrojo pasaulinio karo vokietijos friuerio – a. Hitlerio – gyvenimo ir veiklos, khitleris gimė 1889 metų balandžio 20 dieną, tai buvo sūnus trečioje jo tėvo šeimoje. Būdamas metų adolfas įstojo į liaudies mokyklą mažame fišelheimo miestelyje, netoli nuo linco. Po dviejų metų, hitleris, motinos, labai religingos moters noru, pervedamas į banediktų vienuolyno mokyklą lambahe. Motina tikėjosi, kad pabaigęs šią mokyklą adolfas taps šventiku. Tačiau iš šios mokyklos hitlerį išmeta, už rūkymą vienuolyno sode. Vėliau šeima persikrausto į leondingą, linco priemiestį, čia jaunasis hitleris sėkmingai mokosi, pasižymėdamas atkaklumu, tampa lyderiu savo bendraamžių tarpe. 1900 -1904 metais jis lankė realinę mokyklą lince, 1904 – 1905 metais šteire. Šiose mokyklose adolfas mokosi tik labai gerai.

16 metų hitleris meta mokyklą. Du metus jis niekuo neužsiima, bastosi gatvėmis, dažnai lankosi bibliotekoje, kur studijuoja vokietijos istoriją ir mitologiją. 18 metų vyksta į vieną kur bando įstoti į vaizduojamojo meno akademiją. Stoja du kartus, pirmą kartą neišlaiko egzamino, antrą kartą iki jo net nedaleidžiamas. Jam pataria stoti į architektūros institutą, tačiau tam reikia brandos atestato, o jo hitleris neturi.

1908 metų gruodžio mėnesį miršta jo motina, tai labai stiprus sukrėtimas adolfui. Penkis metus jis gyvena iš atsitiktinių uždarbių, išmaldos, pardavinėja savo piešinius.

1914 metų vasario mėnesį a. Hitleris kviečiamas į austriją, kad atlikti medicininius tyrimus dėl tinkamumo karinei tarnybai. Tačiau, kaip labai silpnas ir netinkamas armijai nuo karinės prievolės atleidžiamas.

  • Microsoft Word 287 KB
  • 2011 m.
  • 26 puslapiai (10930 žodžiai)
  • Dominykas
  • Adolfas Hitleris. Referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Adolfas Hitleris. Referatas. (2011 m. Sausio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/adolfas-hitleris-referatas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 11:18
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo