Adolfo Hitlerio ir Josifo Stalino panašumai


Adolfo Hitlerio ir Josifo Stalino panašumai.

Antrojo pasaulinio karo metu, dvi priešingas valstybes - Rusiją ir Vokietiją, valdė du vyrai, tai Adolfas Hitleris ir Josifas Stalinas. Jų iškilimo sėkmė daugiausiai siejama su jų politika ir skleidžiamomis idėjomis. Nors Stalinas ir Hitleris nekentė vienas kito, abu lyderiai buvo panašūs daugeliu dalykų ir savo valstybėse iškilo labai panašiais būdais. Stalinas ir Hitleris užėmė aukščiausią poziciją savo šalyse dėl trejų pagrindinių priežasčių: labai gerai mokėjo skleisti propagandą, buvo amoralūs ir abu norėjo savo valstybę padaryti galingiausia pasaulyje.

Abu valdovai naudojo nevieną propagandos skleidimo būdą, bet daugiausiai jie naudojo propagandą per nuotraukas ir jų sakomas kalbas .Adolfas Hitleris ir Josifas Stalinas yra tarsi sinonimai žodžio propaganda. Norint suprasti kaip Hitleris ir Stalinas naudojo propagandą, svarbu yra suprasti ką tas žodis reiškia. Propaganda- tai idėjų skleidimas norint padaryti įtaką bendruomenės požiūriui arba pozicijai. Kadangi abu valdovai mokėjo gerai skleisti propagandą, jie galėjo manipuliuoti žmonių protais taip, kad jie tikėtų kiekvienu jų ištartu žodžiu ir darytų viską, ką pasako valdovai.

  • Istorija Esė
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (677 žodžiai)
  • Dalius
  • Adolfo Hitlerio ir Josifo Stalino panašumai
    10 - 6 balsai (-ų)
Adolfo Hitlerio ir Josifo Stalino panašumai. (2015 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/adolfo-hitlerio-ir-josifo-stalino-panasumai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 18:43
×