Adomas Mickevičius Romantinė poema „Vėlinės“


Adomas mickevicius velines 2 dalis. Velines 2 dalis. Meiles ir kancios motyvas a.mickeviciaus poemoje "velines". Adomas mickevicius velines 2 dalis aprasymas. Meiles ir kancios motyvas a mickeviciaus velinese mokslo baze. Mickevicius velines gustavo paveikslas. Mickevičius vėlinės. Velines mickevicius 2 dalis. Adomas mickevicius velines 2 dalis konspektas. Adomas mickevicius velines 2 dalis analize.

Adomas Mickevičius. Romantinė poema „Vėlinės“. Kūrinyje vyksta realybės ir fantazijos susipinimas. Vaizduojami angelai, dvasios. Romantikos ir realybės jungtis romantikams ypač būdinga. Ketvirtoji dalis. Antroji dalis. Kontekstas.

Ketvirtojoje kūrinio dalyje veiksmas vyksta kunigo kambaryje, kur vėlinių vakarą atklysta Atsiskyrėlis – keistas jaunuolis, galintis priklausyti ir mirusiesiems, ir gyviesiems.

Visa dalis – lyg ilgas veikėjo monologas, kurį pertraukia laikrodžio dūžiai, kunigo replikos, vaikų balsai.

Gustavas ieško idealios meilės „nežemiškos, šventos“, rado ją, bet mylimoji pasirinko žemiškus turtus. Jis patyrė didžiausią laimę, nes mylėjo, ir didžiausią kančią, nes mylimoji ištekėjo už kilmingo ir turtingo vyro. Jis iš naujo išgyvena savo didžiąją dramą ir nusižudo.

  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (340 žodžiai)
  • Aistė
  • Adomas Mickevičius Romantinė poema „Vėlinės“
    10 - 3 balsai (-ų)
Adomas Mickevičius Romantinė poema „Vėlinės“. (2014 m. Gruodžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/adomas-mickevicius-romantine-poema-velines.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:52
×