Advokato specialybė


Susipažinimas su vienu profesiniu keliu. AR JIS MANO Teisė. Advokato specialybė. Pasirinktos profesijos pristatymas. Kokias problemas sprendžia advokatai. Interviu su Ugne Kryževičiūte.


Visą savo vaikystę svajojau dirbti banke. Nors matematika man niekada nepatiko ir nesisekė, tačiau tikriausiai buvau per maža kad suprasčiau, jog matematika – svarbiausias mokslas norint tapti bankininke. Mano norai ir tikslai pasikeitė, kuomet artimas žmogus man pasakė, kad mane mano būtent kaip adovakate. Laikui bėgant, tai sakė vis daugiau žmonių ir aš rimtai susimąsčiau apie šia profesija. Pradėjau domėtis, eiti į teisės pagrindų paskaitas Vytauto Didžiojo Universitete ir supratau, jog advokato specialybė yra būtent tas kelias, kurį aš norėčiau ir turėčiau pasirinkti.

Advokato specialybė, yra gana pelninga ir šiuo metu labai populiari. Ji dažnai minima televizijoje, įvairiuose holivudiniuose filmuose ir ne tik.

Advokatų skaičius Lietuvoje nėra ribojamas, šiuo metu Lietuvoje praktikuoja 1512 advokatų; palyginimui - 1994 m. šalyje praktikavo 368 advokatai. Intensyviausiai advokatų gretos pildėsi, kai 2004 m. Advokatūros įstatymu buvo nustatyta palengvinta priėmimo į Advokatūrą tvarka.

Mokyklos laikais gerai mokiausi, baigiau mokyklą aukštais rezultatais ir apie teisę masčiau jau ilgą laiką. Vėliau ir tėvai paskatino pasirinkti šį kelią, prisidėjo ir tai, kad norėjau įgyti prestižinę specialybę.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (788 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Viltė
  • Advokato specialybė
    10 - 3 balsai (-ų)
Advokato specialybė . (2017 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/advokato-specialybe.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 24 d. 22:10
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo