Afrikos kultūros sritis


Juodosios afrikos kultūros sritis. Juodosios afrikos kultura. Afrikos kulturos zona. Juodoji afrika kultura. Afrikos kultura. Kulturos sritys. Afrikos tautu apranga. Afrikos kulturine zona. "juodosios" afrkos kultūros sritis. Juodosios aftikos kulturos sritis.

Juodosios afrikos kultūros sritis. Tautos. Tradicinė apranga labai įvairi. Senoji afrika. “tamsusis” laikotarpis. Afrikos kolonizacija. Religija. Kultūrų globalizacija.

Ši sritis buvo sunkiai prieinama, todėl vietinės tautos gyveno tarsi inkubatoriuje, tęsdamos senas tradicijas ir nieko nekeisdamos, todėl čia susiformavo modernaus pasaulio nepaliesta “laiko mašina”.

Europiečiams “atradus” Afriką, jie sugalvojo, kaip iš jos pasipelnyti. Vietiniai žmonės buvo gaudomi ir vežami į Ameriką ar kitas šalis vergovei. Tai labai paveikė vietinius žmonės, dalis jų pradėjo gyventi miškuose (gentys), bet visi niekino atėjūnus. Dėl to susiformavo savita kultūra ir pasaulėžiūra.

Dauguma tautų išpažįsta pirmykštes protėvių religijas. Kai kuriose tautose ši religija sumišusi su atklydusiomis Krikščionybe ir Islamu, kurios sparčiai plinta.

  • MS PowerPoint 1084 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių
  • Dainius
  • Afrikos kultūros sritis
    10 - 1 balsai (-ų)
Afrikos kultūros sritis. (2012 m. Rugsėjo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/afrikos-kulturos-sritis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 03:02
×