Agresija ir patyčios mokykloje


Patycios mokykloje referatas. Patycios mokykloje skaidres. Skaidres apie patycias. Patycios referatas. Skaidres apie smurta. Agresija mokykloje. Patycios mokykloje power point. Bendraamziu_patycios_pristatymas. Apie smurtą pradinukams powerpoint pateiktys. Agresijos pozymiai.

Darbo tikslas ir uždaviniai. Smurto apibrėžimas. Kokios yra smurtavimo priežastys? Kaip kyla noras smurtauti? Dvi būtinos sąlygos smurto atsiradimui. Kaip reiškiasi smurtas mokykloje? Smurto formos. Fizinis smurtas prieš vaikus. Emocinis smurtas prieš vaikus. Seksualinis smurtas prieš vaikus. Smurto paplitimas mokykloje. Fizinis smurtas. Seksualinis smurtas. Šio tyrimo rezultatas. Smurto atvejų mokykloje sprendimas. Pedagogo veiksmai smurtinio įvykio metu. Pedagogo veiksmai smurtinio įvykio metu. Efektyvaus smurtinio įvykio sprendimo formulė. Patyčių apibrėžimas. Patyčių tipai. Kodėl vaikai tyčiojasi vieni iš kitų? Kodėl tiek daug vaikų nori įrodyti, kad jie yra vertingi? Šeimos įtaka vaiko polinkiui tyčiotis yra labai didelė. Kokie vaikai patiria patyčias? Kokie vaiko patiriančio patyčias baimės požymiai? Kokie vaikai būna žemintojais? Kokie yra pastebimi agresijos požymiai? Patyčių dalyvių vaidmenys. Tyrimas “patyčios mokyklose”. Tyrimo rezultatai. Tyrimo išvados. Patyčių mokyklose mažinimo strategijos. Išvados. Literatūros sąrašas.

Susipažinti su smurto ir patyčių sąvokomis, šių padarinių priežastimis, atsiradimo sąlygomis ir jų sprendimo būdais.

Smurtas - sąmoningas jėgos taikymas siekiant sužeisti ar įžeisti kitą asmenį. Kartais smurtas apibrėžiamas kaip atviras ir sąmoningas fiziškai agresyvus elgesys kito žmogaus atžvilgiu.

  • MS PowerPoint 95 KB
  • 2012 m.
  • 37 puslapiai
  • Mokykla
  • Irena
  • Agresija ir patyčios mokykloje
    10 - 1 balsai (-ų)
Agresija ir patyčios mokykloje. (2012 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/agresija-ir-patycios-mokykloje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 03:46
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo