Agrochemijos ataskaita Išvyka į agrocheminių tyrimų laboratoriją


Įvadas. Įmonės pristatymas. Įmonės veiklos sritys. Dirvožemio ėminių paėmimas lauke ir jo kelias iki laboratorijos. Dirvožemio tyrimai atliekami analitiniame skyriuje. Dirvožemio rūgštumo ir vienodai tręšiamų laukų žemėlapiai. Dirvožemio rūgštėjimo problemos. Kalkinimo reikalingumas. NPK ir mikroelementų nustatymas ir reikalingumas. Išvados.


Šių metų vasario menėsį prasidėjus pirmajai praktikai vasario 22 dieną, kartu su kitais studentais vykome į Lietuvos agrarinių ir miškų mokslo centro filialą įsikūrusį Kaune. Nuvykus darbuotojai mums rodė kaip iš tiesų yra atliekami dirvožemio tyrimai, viskas vyko sklandžiai, studentai įdėmiai klausėsi darbuotojų pasakojimo, sužinojo, kada ir kaip reikia paimti dirvožemio mėginį kad rezultatai būtų kuo tikslesni.

Įmonėje veikia net trys sritys, kurių dėka ūkininkas gali palengvinti savo darbą ūkyje, gauti geresnį ir sveikesnį derlių. Tyrimų pagalba ūkininkas gali gerinti dirvožemio kokybę, nepertręšdamas pasėlių.

dirvožemio, durpių, vandens ir nuotekų, maisto, pašarų, pesticidų ir trąšų tyrimus.

vykdome fundamentinius ir taikomuosius mokslo tyrimus.

dirvožemio ėminių paėmimas lauke, naudojant GPS;

2. Praktikos metu įgytos žinios pravers tolimesniuose moksluose. Viskas buvo išsamiai ir detaliai apibūdinta. Praktikos pagalba žinomi dalykai buvo dar labiau įtvirtinti, ir tai buvo įdomu bei naudinga.

3. Ūkininkas sužino koks jo dirvožemio pH, kokios reikalingos trąšos, jų normą, ar reikalingas dirvožemio kalkinimas. Gaunama informacija yra panaudojama, geresnio derliaus ir dirvožemio gerinimo link.

  • Žemės ūkis Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 189 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1037 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rūta
  • Agrochemijos ataskaita Išvyka į agrocheminių tyrimų laboratoriją
    10 - 8 balsai (-ų)
Agrochemijos ataskaita Išvyka į agrocheminių tyrimų laboratoriją. (2016 m. Balandžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/agrochemijos-ataskaita-isvyka-i-agrocheminiu-tyrimu-laboratorija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 23:36
×