Agroservisas „Agrenta“ vadybinės veiklos analizė


Vadybos analizė. Įvadas. Įmonės pristatymas. Įmonės misija, vizija, logotipas. Valdymo struktūra. Įmonės planavimo sistema. Įmonės swot analizė. Žmoniškųjų išteklių valdymas. Streso ir konfliktų valdymas. Kontrolė. Išvados ir pasiūlymai. Informacinių šaltinių sąrašas.


Tokia valdymo struktūra „Agrenta“ įmonėje turi savo trūkumų ir privalumų. Vienas didžiausiu privalumu būtu tolygus darbo pasidalijimas tarp pardavimo ir logistikos skyriaus. Kadangi įmonė yra smulki, vienas iš trukumu butu per mažas skaičius padalinių, kurie tiesiogiai gerintų bendrovės veiklos efektyvumą.

Trečiasis žingsnis – visapusiškas alternatyvų įvertinimas, kas galėtume parinkti geriausią. Įvertinimui dažniausiai pasitelkiami įvairūs ekonominiai skaičiavimai ir kt.

Vairuotojai-ekspeditoriai – įmonėje dirbantys vairuotojai yra patyrę, turi CE kategorijas, skaitmenines tachografo korteles, kai kurie yra išklausę ADR vairuotojų rengimo kursus ir turi pažymėjimus, leidžiančius vežti pavojingus krovinius.

4.Tarpgrupinius konfliktus: jie kyla tarp –in ir –autgrupių, dėl įvairių prieštaravimų.

Rašant šį darbą buvo sudaryta įmonės „Agrenta“ verslo analizė. Lietuvoje tokių įmonių yra nemažai ir kad verslas butu pelningas, reikia stengtis tvirtai įsitvirtinti rinkoje, ieškoti naujų klientų ir t.t

1.Tokioms vidutinėms įmonėms kaip „Agrenta“ šiuo metu reiktų kuo greičiau atnaujinti autoparkus, kad jos galėtų pilnai konkuruoti su užsienio firmomis iš ES šalių;

2.Priimti naujų žmonių, nes esamas įmonės personalas fiziškai nepajėgus plėsti darbo apimtis;

3.Bendrovė turėtų daug dėmesio skirti transportavimo patikimumui tam, kad pritrauktų kuo daugiau klientų ir įsitvirtintų kuo didesnėje rinkos dalyje.

4.Reiktų kuo daugiau lėšų skirti reklamai, kuri nuolat informuos potencialius klientus apie įmonės veiklą, kainų politiką.

5.Naudoti informacines technologijas darbo organizavime, kas padėtų sutrumpinti tam tikrus procesus ir atsirastų galimybė plėstis.

  • Vadyba Analizės
  • 2015 m.
  • Hihio
  • 21 puslapis (2986 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vadybos analizės
  • Microsoft Word 95 KB
  • Agroservisas „Agrenta“ vadybinės veiklos analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Agroservisas „Agrenta“ vadybinės veiklos analizė. (2015 m. Vasario 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/agroservisas-agrenta-vadybines-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 13:55