Agroverslų ekonomikos praktinis darbas


Veiklos pobūdis Augalininkystė. Ūkio specializacija Grūdiniai augalai. Veiklos rūšys Grūdinių augalų auginimas. Vieta Trakų r. Trumpas gaminių ar paslaugų aprašymas ir rinka (Kas bus jūsų pirkėjai. Nurodymas, kodėl jūs galvojate, kad šie gaminiai( paslaugos) bus perkami. Kokiu būdu jūs galvojate parduoti ( per parduotuves, paskirstytojus ar patys). Naujumas, inovatyvumas, išskirtinumas (kur ir kaip jis pasireiškia). Svarbiausios žinios apie Jūsų verslo šaką. Pateikite svarbiausias žinias apie jau veikiančią tokio pobūdžio verslo įmonę. Kokios rūšies išteklių( pastatų, mašinų, įrengimų, įrankių, baldų, darbuotojų jums reikės. Galimybės gauti kreditą. Iš kur gausite pinigų verslo pradžiai. Galimybė pasinaudoti ES paramos fondais (žr.

Naudodamiesi surinkta informacija bei ,,Ekonominės veiklos rūšių klasifikatoriumi susisteminkite ž. ūkio verslus ir pavaizduokite juos schemoje ,,Ž.ūkio verslų rūšys“

Vyksta didelioje teritorijoje po atvirumi dangumi ir apsunkina žmogaus veiklą ir reikalauja daug darbo įvairių brangių gamybos priemonių.

Darbai sunkūs , sezoniniai , reikalaujantys daug išmanymo , fizinių bei psichologinių pastangų. Dažnai tenka dirbti viršvalandžius, poilsio ir švenčių dienomis. Be to, tenka dirbti ir esnt nepalankiomis oro sąlygomis. Visa tai vertinant jie nėra patrauklūs, ypač jaunimui. Būtina spręsti sezoniškumo problemą. Dėl darbų paskirstymo didelėje teritorijoje ir anksčiau minėtų ypatumų žymiai sudėtingau juos organizuoti.

Laikas, per kurį vyksta natūralūs augalų ir gyvulių augimo procesai, nesutampa su darbo laikotarpiu, sezoninins todėl gaunamos nepastovios pajamos.

Kurie suvartojami yra pačioje šakoje ar padeda plėtotis kitai šakai-sėkla-pašarai-gyvulių prieauglis produktyviai bandai sudaryti.

Ž.ū. produktai greitai genda, produkcijos saugojimas sudėtingas ir brangus, produkcijos produktai už tokią kainą yra siūlomos tuo metu.

Žaliavas, medžiagas, mašinas ir įrenginius perka ir pagamintą produkciją parduoda oligopolinės rinkos, o gaminta tobulos konkurencijos rinkoje. Todėl nėra lygiavertis rinkos partneris.

  • Ekonomika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 52 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (741 žodžiai)
  • Gytis
  • Agroverslų ekonomikos praktinis darbas
    10 - 4 balsai (-ų)
Agroverslų ekonomikos praktinis darbas. (2015 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/agroverslu-ekonomikos-praktinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 16:14
×