AIDS pasaulio maras


Skaidres apie aids. Aids skaidres. Aids pasaulyje. Ziv pirmieji simptomai. Ziv ir aids skaidres. Aids.skaidres. Pirmieji ziv simptomai. Aids liga ppt. Aids powerpoint pristatymas. Aids power point pristatymas.

Įvadas. Viruso atsiradimo ir mutacijos istorija. Živ ir aids. Živ virusas. Ligos plitimo keliai. Živ neplinta šiais būdais. Didžiausia ir mažiausia viruso koncentracija randama. Pirmieji simptomai jeigu esate užsikrėtęs. Simptomai. Živ ligos progresavimui įtakos turi. Kaip išvengti užsikrėtimo šiuo virusu. Živ skaičiai lietuvoje. Narkomanai. Kaip nustatoma ar jūsų organizme yra virusas. Užsikrėtimas pagal amžių lietuvoje. Statistika. Išvados. Ženkliukai prieš aids. Naudota literatūra

ŽIV susilpnina imuninę sistemą, taip, kad žmogus tampa neatsparus įvairioms ligoms, kurias organizmas pats įveiktų, jei nebūtų viruso. Tai yra mirtina liga, tačiau yra nemenkų laimėjimų ir tyrinėjant, ir gydant šią ligą. Apsisaugojimas yra geriausia kova su šia liga.

Kiekvienam svarbu suprasti, kad šiais AIDS laikais lytinis aktas su kuo nors prilygsta lytiniam aktui su visais to asmens partneriais per pastaruosius 10-12 metų. Kodėl taip yra? Todėl, kad kas nors iš tų žmonių galėjo būti užsikrėtęs AIDS virusu ir to nežinoti visus tuos metus. Vadinasi, tas asmuo galėjo per lytinius santykius užkrėsti jūsų partnerį nė neįtardamas, kad taip gali atsitikti. Būtina, kad jauni žmonės suvoktų šią koncepsiją. Kadangi daugelis iš jų yra įsitikinę, kad jiems niekas negresia, tai gali padėti įtikinti juos, kad su AIDS juokai menki.

  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 281 KB
  • 2011 m.
  • 23 puslapiai (1306 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Mindaugas
  • AIDS pasaulio maras
    10 - 1 balsai (-ų)
AIDS pasaulio maras. (2011 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/aids-pasaulio-maras.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 12:44
×