Airiai, emigravę į JAV


Airiai, emigravę į JAV. Trumputė Istorija. Geografija. Klimatas. Ekonomika. Gyventojai. Emigracija ir žymieji airiai. Džonas Fidžeraldas Kenedis. Mother jones. Džordžas kauhanas. Džeimsas Bredokas. Eugenijus gladstonas o’neil’as. Edvardas (edas) vincentas salivanas.

Drėgna, didelę įtaką daro Golfo srovė. Augalai žaliuoja visus metus, taip pat visąlaik ganyklose ganosi galvijai. Vidutinė temperatūra sausio mėnesį 7 °C, birželio mėnesį apie 19 °C.

Ji yra garsi rašytoja/žurnalistė, kilus iš Airijos. Turi išleidus keletą knygų, kurių dėka ir išgarsėjo. Kitaip žinoma kaip Modžo.

Džordžas Maiklas Kauhanas buvo garsus rašytojas, eiliuotojas, taip pat kūrė šmaikštaus pobūdžio knygas, rašė detektyvus. Gimė 1878 metais, birželio 3.

Gimė 1905 metais, liepos 7. Emigravęs į JAV pradėjo boksuotis. Jis buvo puikus boksininkas, jam puikiai sekėsi, dalyvavo pasaulio sunkiasvorių boksininkų čempionate ir tapo nugalėtoju. Turėjo labai stiprią dešinę ranką, su ja mokėjo leisti greitas serijas.

Gimė 1888 metais, lapkričio 27. Buvo priverstas emigruoti dėl bado Airijoje. JAV jis tapo puikiu spektaklių kūrėju/prodiuseriu. Labiausiai mėgo rašyti dramas. Buvo Nobelio premijos laureatas.

Gimė 1901 metais, rugsėjo 28 dieną. JAV vedė pramogines televizijos laidas, taip pat buvo pranešėjas, šiek tiek kūrė.

  • Geografija Skaidrės
  • MS PowerPoint 229 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (545 žodžiai)
  • Domantas
  • Airiai, emigravę į JAV
    10 - 3 balsai (-ų)
Airiai, emigravę į JAV. (2014 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/airiai-emigrave-i-jav.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 16:03
×