AK tyrimas naudojant kompiuterio analizės programas


Įvadas. Mano kompiuteris. Kompiuterio techninė įranga. Kompiuterių vidiniai įrenginiai. Operacinė sistema. Sisteminė plokštė. Procesorius. Standusis diskas. Virtualioji atmintis. Vaizdo plokštė. Maitinimo blokas. Kompiuteriu raida. Operacinės sistemos tvarkyklės. Antivirusinė programa. Taikomoji programinė įranga. Išvados. Literatūra.


Šio darbo temą pavadinsiu: „Mano asmeninis kompiuteris“ .Asmeninis kompiuteris yra labiausiai paplitusi kompiuterio rūšis.Asmeninis kompiuteris leidžia atlikti kasdieninius raštinius darbus, žaisti žaidimus,skaityti žinias,klausytis muzikos,bendrauti su žmonėmis. Kopiuteriai būna stacionarūs ir nešiojamieji. Dėl pažangios technologijos kompiuteris tapo nepakeičiamas įrankis siekiant aukščiausių rezultatų atliekant darbus.Nuolat technologijai tobulėjant, jis suteikia vis daugiau galimybių. Šio darbo tikslas išnagrinėti mano asmeninį kompiuterį.

Mano kompiuteryje naudojama sisteminė plokštė buvo pasirinkta dėl to jog ji labiausiai tiko apjungti kitus kompiuterio komponentus.

Mano kompiuteryje naudojamas Intel® Celeron® CPU N2830 @ 2.16GHz,2167MHz , Šis procesorius buvo pasirinktas, nes yra tikrai galingas

Mano kompiuteryje naudojama vaizdo plokštė Intel® HD Graphics integruota į motininę plokštę. Ją

pasirinkta dėl kad, perkant tai buvo puikus kainos ir mano reikmiu derinys.

Maitinimo blokas skirtas maitinti elektrinėms grandinėms, kurių leistina maitinimo įtampa priklauso nuo gaminio tipo ir reikalingas rezervinis maitinimo šaltinis (akumuliatorius), prapuolus pagrindiniam maitinimui.

Mano kompiuteryje yra naudojama AVG antivirusinė programa. Šią programą pasirinkau dėl šios priežasties, nes jos pagrindinis paketas yra nemokamas. Tai greita mažai kompiuterio resursų naudojanti programa visiškai apsauganti nuo virusų ir spamų, ši programa automatiškai atsinaujina. Ši programa apsaugo, naršant internetą ar esant tinkle, nuo nepageidaujamų virusų ar spamų. Taip pat programoje esanti ugniasienė visiškai apsaugo nuo hakerių įsilaužimo į asmeninius duomenis.

Mano kompiuteryje taip pat įdiegta programa skirta dirbti su spausdintuvu ir skaneriu. Tai Samsung printer software. Ši programa įdiegiama kartu su spausdintuvu.

Susipažinau su savo asmeninio kompiuterio duomenimis. Sužinojau kompiuterio sudedamųjų dalių reikšmę.Išsiaiškinau savo kompiuterio technines galimybes , bei jo efektyvumo greitinimo galimybes. Mano asmeniniame kompiuteryje yra naudojama paprasta programinė įranga. Ruošdama šį darbą gavau daugiau žinių apie informacines technologijas.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1637 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vilma
  • AK tyrimas naudojant kompiuterio analizės programas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
AK tyrimas naudojant kompiuterio analizės programas. (2017 m. Lapkričio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/ak-tyrimas-naudojant-kompiuterio-analizes-programas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 10:39
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo