Akademinės grupės dinamikos analizė, pagal grupinės dinamikos sritis


SDI 3 – 1 grupės dinamikos analizė Komunikacija. Grupės patrauklumas sutelktumas. Socialinės kontrolės elementai. Grupės kultūros samprata.


Mano grupė yra draugiška, bet susitinkame ne dažnai, todėl glaudžių ir artimų santykių tarpusavyje, nelabai, esame užmezgę. Aš asmeniškai, keliems žmoniems jaučiu simpatiją, tai tie su kuriais daugiau bendrauju t. y. panašaus amžiaus, o dėl antipatijos, nieko negaliu išskirti, nes niekam jos nejaučiu.

Mano grupė, sakyčiau daugiau priklauso mišriam sąveikos tipui, nes būna, kai visa grupė orientuojasi tik į vadovą (t.y. klauso ką pasakys grupės seniūnė, dėstytojai ar katedros vedėja ir visi klauso, bei vykdo jų nurodymus), tai tada grupė orientuota į lyderį, bet taip pat kartais būna, kad tie patys žmonės (dėstytojai, seniūnė ir pan.) klauso grupės bendros nuomonės ir jų nutarimų, kaip grupė nutaria taip jie elgiasi toliau t.y. kai sąveika orientuota į grupę. Kadangi grupėje visko būna, todėl ir manau, kad grupės sąveikos būdas yra mišrus.

Ar aš grupėje gaunu pastabų? Žinoma, juk mūsų specialybė orientuojasi į tai, kad reikia mokėti vieniems kitus palaikyti, išklausyti, bei nebijoti pasakyti savo nuomonės. Taip vyksta darbas grupėje, taip ir mes dažnai pristatydami grupėje vieną ar kitą temą paskaituose turime po to kiekvienas išklausyti kritiką apie savo darbą arba pagyrimus: kokia kitų nuomonė, kokie yra šio mano darbo trūkumai, ką galėjau geriau pasakyti? Arba, kas buvo gerai.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1088 žodžiai)
  • Kolegija
  • Edita
  • Akademinės grupės dinamikos analizė, pagal grupinės dinamikos sritis
    8 - 1 balsai (-ų)
Akademinės grupės dinamikos analizė, pagal grupinės dinamikos sritis. (2016 m. Lapkričio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/akademines-grupes-dinamikos-analize-pagal-grupines-dinamikos-sritis.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 08 d. 01:34
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo