Akademinio jaunimo meninės saviraiškos poreikio patenkinimo galimybės Klaipėdos aukštosiose mokyklose


Įvadas. Jaunimo meninės saviraiškos samprata. Jaunimo meninės saviraiškos poreikis. Meninės rekreacinės veiklos formos ir būdai.Veiksniai meninei saviraiškai. Tyrimo „akademinio jaunimo meninės saviraiškos poreikio patenkinimo galimybės klaipėdos aukštosiose mokyklose“ analizė. Tyrimo duomenų rinkimo metodika ir organizavimas. Klaipėdos aukštųjų m-lų pasiūlos studentų meninei veiklai. Akademinio jaunimo meninė saviraiška Klaipėdos aukštosiose m-lose. Tyrimo rezultatų apibendrinimas. Pasiūlymai meninės saviraiškos galimybių gerinimui klaipėdos aukštosiose mokyklose. Išvados. Literatūra. Priedai.

Atlikus išsamią literatūros šaltinių analizę ir išanalizavus tyrimo metu gautus duomenis galima tegti, kad iškeltas tikslas buvo įgyvendintas tik iš dalies. Tyrimas žvalgomasis, todėl gilesnė kultūrinių poreikių reikmė iki galo nebuvo atskleista. Tyrimo metu surinktų duomenų pakako, kad būtų pasiekti darbo uždaviniai ir suformuoti pasiūlymai meninės saviraiškos galimybėms gerinti Klaipėdos aukštosiose mokyklose.

1.Apibrėžus jaunimo meninės saviraiškos poreikio sampratą galima teigti, kad tai tam tikras laisvalaikio užsiėmimas ar dalyvavimas meno kolektyvo veikloje, kurio metu sudaromos sąlygos išreikšti, pažinti, ugdyti save.

2.Išsiaiškinus meninės rekreacinės veiklos formas ir būdus nustatyta, kad akademinis jaunimas savo meninės veiklos poreikius dažniausiai tenkina meno kolektyvuose arba grupinėje meninėje veikloje. Identifikuota, kad populiariausios meninės veiklos akademinio jaunimo tarpe yra muzikos, šokio, literatūros, dailės ir vaidybos užsiėmimai.

  • Microsoft Word 758 KB
  • 2013 m.
  • 45 puslapiai (10811 žodžiai)
  • Universitetas
  • Diana
  • Akademinio jaunimo meninės saviraiškos poreikio patenkinimo galimybės Klaipėdos aukštosiose mokyklose
    10 - 3 balsai (-ų)
Akademinio jaunimo meninės saviraiškos poreikio patenkinimo galimybės Klaipėdos aukštosiose mokyklose. (2013 m. Spalio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/akademinio-jaunimo-menines-saviraiskos-poreikio-patenkinimo-galimybes-klaipedos-aukstosiose-mokyklose.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 15:41
×