Akcinės bendrovės „Lietuvos draudimas“ socialiai atsakinga veikla


Įvadas. Apie įmonę. Įmonės teikiamos paslaugos bei įmonės vertybės. Įmonės „Lietuvos draudimas“ socialiai atsakingos veiklos analizė. Įmonės inicijuojamos socialiai atsakingos veiklos akcijos. Įmonės „Lietuvos draudimas“ atsakinga veikla. Etikos kodeksas. Etikos kodekso svarba. Etikos kodeksų tikslai bei svarbiausi kriterijai verslininkams. Išvados. Literatūra.


Socialinė atsakomybė yra svarbus veiksnys ir siekiant geresnių įmonės rezultatų, nes yra išlaikomi geriausi darbuotojai ir didinama jų motyvacija dirbti ir būti lojaliems įmonei, taip pat padidėja ekonominis efektas, nes socialiai atsakingos įmonės turi didesnę tikimybę sulaukti finansinių pasiūlymų iš ekonomiškai stiprių įmonių, kurios taip pat laikosi socialinės atsakomybės principų ir vertina tokias organizacijas. Taip pat yra suformuojamas geras įmonės vardas, nes tokios įmonės laikosi aplinkosauginių reikalavimų ir saugo mūsų visuomenę.

Darbo tikslas- įvertinti akcinės bendrovės ,,Lietuvos draudimas“ socialiai atsakingą veiklą.

Rengiant šį projektą numatoma naudoti mokomuosius nurodymus, statistinius duomenis, mokslinius straipsnius.

Savo pareigas darbuotojas turi atlikti nepriekaištingai, nustatytu laiku, efektyviai ir kompetentingai.

Asmeniškai atsakyti už savo sprendimų rezultatų pasekmes, galimą naudą bei žalą įmonei.

Kalba, veiksmais ar sprendimais nediskriminuoti atskirų asmenų ar visuomenės grupių dėl lyties, amžiaus, seksualinės orientacijos, rasės, tautybės, socialinės padėties ir t.t.

Ginti įmonės dalykinę reputaciją bei savo kolegas nuo nepagrįstos kritikos.

Darbe, profesinėje veikloje elgtis sąžiningai, garbingai, saugoti bendrovės reputaciją, taip pat sąžiningai siekti užsibrėžtų tikslų nekenkiant ir nedarant neigiamos įtakos kitiems.

Pripažinti savo klaidas ir esant galimybei jas nedelsiant ištaisyti, bei imtis priemonių, kad jų būtų išvengta ateityje.

Šaltinis: KOVALIOV, Ruslan; ŠTREIMIKIENĖ, Dalia. ISSN 1392-1142 ORGANIZACIJŲ VADYBA: SISTEMINIAI TYRIMAI: 2007.41

Veikdama kaip socialiai atsakinga įmonė, akcinė bendrovė „Lietuvos draudimas“ visą dėmesį skiria šioms pagrindinėms veiklos sferoms: „Sukurkime saugų pasaulį“ (ši iniciatyva skirta skatinti pėsčiųjų bei vairuotojų saugumą keliuose), „Kuriančios bendruomenės“ (ši iniciatyva skirta stiprinti bendruomeniškumą, ypač regioninės reikšmės, skatinant bendrą veiklą ir įtraukiant į savanorystę Bendrovės darbuotojus. Tai veiklos, apimančios darbuotojų įsitraukimą ir dalyvavimą įvairiuose renginiuose bei Bendrovės darbuotojų iniciatyvos ir aukos, kurias jie renka ir skiria įvairioms socialinės atskirties grupėms), „Jungianti istorija“ (AB „Lietuvos draudimas“ remia nacionalinio pasididžiavimo projektus, skatindama jaunimo finansinį švietimą ir visuomenės finansinę integraciją apimančius projektus). Veikdama šiose srityse (remdama šių sričių projektus ar organizuodama įvairias šias sritis apimančias akcijas bei kampanijas) Bendrovė siekia bendram tikslui suburti kuo daugiau žmonių ir kartu pabandyti išspręsti problemas – apsaugoti mus supantį pasaulį bei jo žmones ir skatinti pokyčius, kurie padės sukurti saugesnę bei tvaresnę ateitį.

2017 metų rudenį, jau aštuonioliktą kartą AB „Lietuvos draudimas“ inicijavo vaikų saugumo keliuose akciją „Apsaugok mane“, kurios metu kiekvienas Lietuvos pėsčiasis moksleivis visą rugsėjo mėnesį buvo apdraustas penkių tūkstančių eurų suma. 2017 metais akcijos metu, rugsėjo mėnesį akcinei bendrovei „Lietuvos draudimas“ buvo pranešta apie dvylika eismo įvykiuose nukentėjusių vaikų, visų jų tėvams ar globėjams buvo išmokėtos draudimo išmokos. Taip pat akcijos metu bendrovė kartu su dvylika mažesnių miestų savivaldybėmis inicijavo saugumą skatinančios priemonės – atšvaitinių liemenių dovanojimą rajonų mokykloms. Mokyklų pradinių klasių moksleiviams akcinė bendrovė „Lietuvos draudimas“ nupirko ir padovanojo dvylika tūkstančių šviesą atspindinčių liemenių. Taip pat siekdama atkreipti pėsčiųjų dėmesį į eismo saugumą rugsėjo mėnesį, Bendrovė Vilniaus mieste įrengė ir miestui padovanojo inovatyvias „kalbančias perėjas“, kurios užsakymu pačią kalbančių perėjų technologiją nuo nulio sukūrė ir įgyvendino lietuvių inžinieriai. Perėjos buvo įrengtos keturiose miesto vietose prie mokyklų.

  • Microsoft Word 378 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (4693 žodžiai)
  • Kolegija
  • Armantė
  • Akcinės bendrovės „Lietuvos draudimas“ socialiai atsakinga veikla
    10 - 2 balsai (-ų)
Akcinės bendrovės „Lietuvos draudimas“ socialiai atsakinga veikla. (2019 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/akcines-bendroves-lietuvos-draudimas-socialiai-atsakinga-veikla.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 16 d. 09:17
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!