UAB Akimirka verslo planas


Fotografijos verslo planas. Verslo planas fotografijai. Maxima verslo rinkos struktūra. Silainiu maximos planai. Fotografija verslo planas. Verslo planas pajėgumai.

Verslo ekonomikos kursinis darbas. Reziumė. Įmonės veiklos charakteristika. Produktai. Rinka. Bendra rinkos apžvalga. Konkurentai. Marketingas. Marketingo strategija. Reklama. Įmonės veikla. Patalpos, techninis pasirengimas ir personalas. Projektuojami pajėgumai. Materialinės sąnaudos. Plano įgyvendinimas. Valdymas. Rizika. Finansinė analizė. Priedai. Literatūra.

Šis verslo planas yra skirtas įmonės vidaus reikmėms ir kaip detali programa firmos vadovams bei darbuotojams. Taip pat juo stengiamasi išanalizuoti rinką ir galimybes siekti pagrindinio verslo įmonės tikslo.

įkurti šią įmonę paskatino noras sukurti įdomų ir pelningą verslą, sukurti keletą darbo vietų ir tenkinti vartotojų poreikius.

Svarbiausią vaidmenį įmonės vaidina fotopaslaugų teikimas. Įmonė numato planuojamoje įrengti fotolaboratorijoje gaminti spalvotas fotonuotraukas įvairių dydžių ir ryškinti spalvotas firmos fuji ir kitų firmų fotojuostas,fotografijos gamybos įrenginiu oos –.

Fotolaboratorija numatoma įrengti Kauno šilainių mikrorajone prie prekybos centro maxima . Tam tikslui nuomojant 20 m2 patalpas.

Kadangi fotolaboratoriją numatoma įrengti Kaune, tai teikiamų paslaugų vartotojai bus Kauno miesto gyventojai ir turistai. Planuojama užimti apie 3-4% vietinės (Kauno miesto) rinkos.

Norint įvykdyti planuojamas darbų apimtis ir organizuoti darbus, rekia keturių asmenų. Vienas iš jų bus laboratorijos vedė įmonė akimirka Lietuvos respublikos įstatymų nustatyta tvarka bus registruojama kaip individuali įmonė. Šis įmonės tipas pasirinktas todėl, kad jį įregistruoti ir pradėti veiklą yra greičiausia ir paprasčiausia. Pridedami priedai: įmonės registravim įmonę akimirka numatoma įrengti Kauno šilainių mikrorajone prie prekybos centro maxima . Tam tikslui nuomojant 20 m2 patalpas. Tipinė patalpų nuomos sutartis pridedama prieduose. Prekybos centras maxima yra tankiai apgyvendintame šilainių mikrorajone, strategiškai patogioje Kauno vietoje. Netoliese yra gausiai lankomas šilainių turgus ,viešjo transporto stotelė, judri gatvė, Vieta patogi ne tik Kauniečiams,bet ir miesto svečiams.

įsigyto firmos fuji fotografijos gamybos įrenginio projektinis galingumas, pagaplanuojame, kad pirmaisiais metais per dieną bus galima gauti užsakymų vidutiniškai išryškinti 15 spalvotų fotojuostų ir padaryti 600 spalvotų nuotraukų. Tai sudaro tik 25% nuo viso aparato pajėgumo.

Antrais metais planuojama padaryti 800 spalvotų nuotraukų ir išryškinti 20 spalvotų fotojuostų per dieną, trečiais metais kai būsime įsitvirtinę rinkoje, užsakymai turėtų padidėti iki 25 spalvotų fotojuostų ir 1000 spalvotų nuotraukų per dieną.

įmonė akimirka per pirmus veiklos metus numato gaut pagrindinis partneris, kuriant fotolaboratorija, bus firmos fuji , distributoris Lietuvoje, kuris pateiks fotogamybos įrenginį, bei aprūpins medžiagomis ir komplektuojančiomis dalimis, užtikrins įrenginio garantinį aptarnavimą.

  • Microsoft Word 35 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (3762 žodžiai)
  • Kolegija
  • Akvilė
  • UAB Akimirka verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
UAB Akimirka verslo planas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/akimirka-verslo-plnas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 24 d. 23:11
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo