Akių higiena ir ligos


Akių higiena ir ligos. Akys – labai. Jeigu jūs esate trumparegiai, nebijokite nešioti akinių arba kontaktinių lęšių. Daryti akių pratimus. Keletas akių higienos taisyklių. Trumparegystė Toliaregystė Miežis Akies trauma Daltonizmas. Akių ligos ir traumos. Tai liga ,kai lęšiukas būna per daug išgaubtas arba akies obuolys pailgėjęs. Trumparegystė. Tai liga , kai akies obuolys esti sutrumpėjęs arba lęšiuko gebėjimas keisti išgaubtumą apsilpęs. Toliaregystė. Tai bakterijų sukeltas akies voko riebalinės liaukos uždegimas. Miežis. Tai akies ir jos pagalbinių įtaisų pažeidimas darbe. Akies trauma. Tai paveldima liga, kai sutrinka kūgelių veikla ir žmogus neskiria raudonos bei žalios spalvos. Šaltiniai.

Akys – labai svarbus jutimo organas, todėl akių higiena yra ypač svarbi. Gražios akys bet kokią merginą padarys gražuole, o bet kokią gražuolę – deive. Akių higiena yra tiesiogiai susijusi su akių sveikata.

Daryti akių pratimus. Naudoti vitaminus. Nešioti tam tikrus akinius. Laikytis švaros Labai svarbu saugoti akis pavojingoje aplinkoje (pvz : nuo mechaninių ar kitokių sužalojimų) Kenksmingomis akimis sąlygomis nešioti apsauginius akinius. Mažiems vaikams neduoti žaisti aštriais daiktais , slėpti degias ,nuodingas ir kitokias chemines medžiagas. Nepervarginti akių.

Tai liga , kai akies obuolys esti sutrumpėjęs arba lęšiuko gebėjimas keisti išgaubtumą apsilpęs .

  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 669 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (290 žodžiai)
  • Gabija
  • Akių higiena ir ligos
    10 - 5 balsai (-ų)
Akių higiena ir ligos. (2014 m. Gruodžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/akiu-higiena-ir-ligos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 17:19
×