Akių odos priežiūra


Kosmetologijos skaidrės. Akių odos priežiūra. Įvadas. Darbo tikslas. Gražios akys. Patarimai, kaip išsaugoti stangrią paakių odą. Akių odos būklė. Odos aplink akis valymas. Odos aplink akis tonizavimas. Odos aplink akis maitinimas. Paakių maišelių/paburkimo mažinimo būdai. Išvados. Šaltiniai.


Paanalizuoti kaip prižiūrėti akių odą. Darbo uždaviniai Supažindinti su gražiomis akimis ir odos būklę lemiančiais veiksniais; Išsiaiškinti kaip ir su kuo valyti akis; Susipažinti su akių tonizavimo ypatumais; Patyrinėti kaip pamaitinti akių odą; Paanalizuoti kaip kovoti su paakių problemomis.

Oda aplink akis turi buti stangri, elastinga ir be matomų raukšlių. Oda apie akis yra keturis kartus plonesnė nei skruostų oda ir yra vos pusės milimetro storio. Joje yra labai mažai riebalinių liaukų, kurios nesudaro pakankamai storo apsauginio sluoksnio.

Odą aplink akis veikia ypač daug ivairiausių kenksmingų faktorių, kurie lemia sausėjimą, senėjimą, suglebimą tai: šaltis, vėjas, saulės spinduliai dirbtinės šviesos spinduliai Vienas pirmųjų nuovargio ir akių odos senėjimo požymių yra mimikos raukšlelių ties akies kampeliu atsiradimas.

Akių išvaizda pablogėja dėl miego stokos, dėl ilgo varginančio darbo ar UV spinduliu poveikio, tada atsiranda: maišeliai paakiuose; tamsūs ratilai.

Jaunoms merginoms rekomenduojama rinktis gelį, kuris tiesiog pagyvina odą. Brandesnio amžiaus moterims labiau tiktų maitinamieji kremai, kurie ne tik gaivina, bet ir užkerta kelią raukšlių atsiradimui. Nepatariama akių srities tepti geliais prieš einant miegoti, nes ryte gali laukti nemalonus patinimas. Niekuomet netepkite šios srities veido kremais, nes juose esantys riebaliniai aliejai gali patekti į akis ir jas sudirginti.

Šaldantis paakių kremas/gelis su augalų ekstraktais: Juo patepti viršutinius ir apatinius akių vokus, palaukti kelias minutes, kol visiškai įsigers.

Akių odos priežiūra. (2014 m. Gegužės 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/akiu-odos-prieziura.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 01:58