Akių sutrikimai ir profilaktika


REGOS sutrikimai ir profilaktika. Trumpai apie akis. Akis – tai svarbiausias žmogaus jutiminis organas, kuris turi daug fotoreceptorių. Akies sandara. Pagrindiniai akių sutrikimai. Trumparegystė. Trumparegystė (miopija) – tai akių refrakcijos (gebėjimo laužti šviesos spindulius) yda. Toliaregystė. Toliaregystė yra akių. Daltonizmas. Daltonizmas – įgimtas spalvinės regos sutrikimas. Katarakta. Katarakta – lęšiuko. Akių ligas sukeliantys veiksniai. Per dažnas naudojimasis. Produktai, stiprinantys regėjimą. Žalios daržovės (špinatai, kopūstai). Pratimai gerinti regėjimui. Įtrinkite rankas, kad būtų šiltos ir uždėkite ant akių taip. Stipriai užmerkti ir atmerkti akis. Pakartoti 6 kartus. Pažvelgti į viršų, po 1-2 sekundžių nuleisti žvilgsnį žemyn. Pažiūrėti į kairę, po to į dešinę. Sukti žvilgsnį aplinkui 4 ratus pagal laikrodžio rodyklę. Po kiekvieno pratimo uždengti akis delnais ir pailsėti 2-3 sekundes. Taigi, šie pratimai padės Jums pailsinti akis dirbant. Norint išlaikyti gerą regėjimą, reikia. Laikytis atstumo nuo. Turėtumėte prisiminti, kad akys yra vienas svarbiausių jūsų jutimo organų. Įdomu. Nepatartina prie kompiuterio auginti gėles.


Akis – tai svarbiausias žmogaus jutiminis organas, kuris turi daug fotoreceptorių.

Per dažnas naudojimasis kompiuteriu; Ištisas televizoriaus žiūrėjimas; Darbas prastai apšviestose patalpose; Genetiniai veiksniai; Akinių nenešiojimas, kai jų reikia; Saulės spinduliuotė; Prasta mityba;.

Žalios daržovės (špinatai, kopūstai); Uogos (žemuogės, mėlynės, avietės, šilauogės); Morkos Pienas Lašiša Migdolai.

Taigi, šie pratimai padės Jums pailsinti akis dirbant. Darykite juos reguliariai kas valandą nepertraukiamai dirbant kompiuteriu.

Laikytis atstumo nuo kompiuterio, televizoriaus (apie 40-50 cm); Vengti sauso oro; Susireguliuoti savo dienos racioną (sveika mityba); Būti tinkamai apšviestoje aplinkoje;.

Turėtumėte prisiminti, kad akys yra vienas svarbiausių jūsų jutimo organų, ir kad turėtumėte jausti atsakomybę už savo veiksmus. Todėl saugokite savo akis - vienintelį būdą matyti šį pasaulį.

Nepatartina prie kompiuterio auginti gėles. Jos tampa pavojingesnės už patį kompiuterį; Žmonės dažniausiai mirksi apie 12 kartų per minutę; Visi ką tik gimę kūdikiai spalvų neskiria; Verkiant nosis pradeda bėgti, nes į ją patenka ašaros; Žmogaus akis sugeba atskirti 10 mln.

  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 726 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (481 žodžiai)
  • Monika
  • Akių sutrikimai ir profilaktika
    10 - 7 balsai (-ų)
Akių sutrikimai ir profilaktika. (2016 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/akiu-sutrikimai-ir-profilaktika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 01:34
×