Aktorė skaidrės Nina Dobrev


Nina Dobrev ♥. Nina Dobrev , iš tiesų Nikolina Konstantinova Dobreva. Nina laisvai kalba trimis kalbomis angliškai , prancūziškai ir bulgariškai. Nuo vaikystės ji. Vėliau Nina tapo aktorė. Išgarsėjo 2009 m. pradėjusi vaidinti kultiniame seriale “Vampyro Dienoraščiai”. Nina labai mėgsta šokoladą. Ninos stilius. Kiekvieną dieną aktorė mėgsta rengtis sportiniais arba laisvalaikio drabužiais. Tai pat ji mėgsta dėvėti juodą , bei kitas tamsias spalvas. Vienas iš Ninos pomėgiu , gaminti papuošalus. Ninos mėgstamiausias patiekalas pusryčiams yra avižinė košė su mėlynėmis. Aktorė filme “Kalėdinis Madagaskaras” įgarsino Kupidoną. Nina dar prieš savo aktorystės karjerą savo gimnastiniais sugebėjimais atstovavo Kanadą. Ninai labai patinka keliauti , ji džiaugiasi net menkiausia aplankyta vieta. Skrybėlaitė ar kepurė yra Ninos iš mėgstamiausių aksesuarų. Nina augina katę kurios vardas Jamalynx. Ninos plaukai natūraliai yra garbanoti. Nina 2009 m. įsigijo mašiną “AUDI” su Ian Somerhalder pagalna bei padrąsinimu. Ninos mėgstamiausia virtuvė Kinų. Ninos mėgstamiausias gyvūnas Leopardas , nes jis pagal ją grakštus , greitas , elegantiškas. “The Vampire Diaries”. 1 sezono pradžioje Nina gavo kambarį su žvaigžde Kayla Eweell. Taip pat Ninos viena iš geriausių draugių yra Sara Paxton. Daugelis kalba jog Nina su “The Vampire Diaries” žvaigžde Ian Somerhalder yra pora. Ninos visa šeima. Nina gavo.

Nina Dobrev , iš tiesų Nikolina Konstantinova Dobreva. Gimė 1989 sausio 9 d. Bulgarijos sostinėje Sofijoje. Gyvena Toronte ir Atlantoje. Ninos ūgis 1,68 m. Akys riešuto rudumo spalvos.

Nuo vaikystės ji šoko , vaidino , piešė ir kūrė muziką. Pirmiausia ją pastebėjo mados kūrėjai ir pasirinko modeliu.

Vėliau Nina tapo aktorė. Išgarsėjo 2009 m. pradėjusi vaidinti kultiniame seriale “Vampyro Dienoraščiai”.

Tai pat ji mėgsta dėvėti juodą , bei kitas tamsias spalvas.

Vienas iš Ninos pomėgiu , gaminti papuošalus, ji norėtų sukurti savo papuošalų liniją ateityje.

Ninos mėgstamiausias patiekalas pusryčiams yra avižinė košė su mėlynėmis..

  • MS PowerPoint 6307 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (298 žodžiai)
  • Viktorija
  • Aktorė skaidrės Nina Dobrev
    10 - 5 balsai (-ų)
Aktorė skaidrės Nina Dobrev. (2015 m. Rugsėjo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/aktore-skaidres-nina-dobrev.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 11:22
×