Aktyvų kaina, vertė ir pelningumas


Aktyvu pelningumo rodiklis. Arbitrazo ikainojimo teorija. Aktyvel kaina. Investiciju pelningumo nustatymas. Kapitalinių aktyvų kainodara.

Ekonomikos kursinis darbas. Įvadas. Aktyvų sąvoka ir jų klasifikavimas. Grynųjų aktyvų vertės skaičiavimo metodika ir principai. Skaičiavimo kontrolės užtikrinimas. Pagrindiniai gav skaičiavimo principai. Aktyvų įkainojimui ir pelningumui nustatyti naudojami modeliai. W. Sharpo kapitalinių aktyvų įkainojimo modelio esmė. Arbitražo įkainojimo teorija esmė ir taikymo prielaidos. Aktyvų pelningumas ir rizika. Aktyvų ir investicinio portfelio pelningumas. Aktyvų pelningumas ir rizika. Aktyvų ir investicinių portfelių pelningumas. Aktyvų kaina, vertė r pelningumas – skaičiavimo metodai. Aktyvų pelningumo nustatymo formulės. Nominalus ir efektyvus aktyvų pelningumas. Pinigų srautą sudarančios aktyvų vertės nustatymas. Išvados. Literatūra


Šiuolaikiniame verslo ir ekonomikos pasaulyje vieną didžiausių reikšmių turi investavimas. Investavimas į įvairius aktyvus. Didžiausias investuotojų tikslas uždirbti kuo didesnį pelną, patiriant kuo mažesnę riziką. Tačiau gerai yra žinoma, kad kuo didesnė investavimo rizika, tuo didesnis laukiamas pelningumas. Bene didžausia ir svarbiausia investuotojų užduotis yra optimalaus investicijų portfelio sudarymas. Todėl prieš investuodami į tam tikrus aktyvus, jie pirmiausia turi įvertinti jų kainą, vertę, ir kuo tiksliau apskaičiuoti jų laukiamą pelningumą (per kokį laikotarpį ir kokį pelningumą žada jų investicija).

Šio darbo tikslas: Išsiaaiškinti kas yra aktyvai, jų klasifikavimą, kokiu pagrindu apskaičiuojama ir nustatoma aktyvų vertė (kaina), aptarti aktyvų įkainojimo ir pelningumo nustatymo teorijas. Aptarti pelningumo ir rizikos santykį, bei išanalizuoti aktyvų vertės, kainos ir pelningumo skaičiavimo metodus.

  • Ekonomika Kursiniai darbai
  • 2013 m.
  • Sigita
  • 25 puslapiai (5412 žodžių)
  • Universitetas
  • Ekonomikos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 100 KB
  • Aktyvų kaina, vertė ir pelningumas
    10 - 3 balsai (-ų)
Aktyvų kaina, vertė ir pelningumas. (2013 m. Sausio 15 d.). http://www.mokslobaze.lt/aktyvu-kaina-verte-ir-pelningumas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 06:08