Aktyvūs mokymosi metodai


Aktyvūs mokymosi metodai. minčių lietus. grupinė mozaika. tinklo nėrimas. Įvadas Minčių lietus Grupinė mozaika Tinklo nėrimas Išvados Literatūra. Įvadas. Mokymo(si) metodas yra apibrėžiamas kaip pasikartojančių veiksmų visuma. Grupei pateikiama tema. Labai svarbios šios taisyklės Nuomonės gali būti išsakomos bet kokia tvarka. Tai puikus metodas temos pristatymui. Šį metodas gali būti pritaikomas bet kokiame švietimo sistemos lygmenyje. Mokymosi tema suskirstyta į keletą nedidelių dalių. Šio metodo esmė tokia lapo viduryje užrašius žodį ar. Pabaigus darbą prašoma nurodyti vietas. Išvados. Apibendrinant aktyvius mokymosi metodus galima teigti. Teresevičienė M.


Aktyvūs mokymosi metodai:minčių lietus; grupinė mozaika; tinklo nėrimas.

Tai puikus metodas temos pristatymui. Padeda kiekvienam besimokančiajam jaustis įtrauktam į mokymąsi ir galinčiam įnešti tam tikrą indėlį. Dažniausiai padeda iškelti naują mintį, kuri susijusi su nagrinėjama tema. Stimuliuoja kūrybinį mąstymą bei skatina gerą grupės ir laiko vadybą.

Apibendrinant aktyvius mokymosi metodus galima teigti, kad metodų yra labai daug ir įvairių, leidžiami įvairiausi jų katalogai, todėl svarbu turėti sau tinkamus ir naudoti reikalingose situacijose. Rinkdamas metodus, suaugusiųjų mokytojas atsižvelgia į seminaro dalyvių sudėtį, jų išsilavinimą, jų patirtį dėstomos temos atžvilgiu, nes labai svarbu, kad naudojami metodai dalyviams būtų priimtini, nekeltų neigiamų emocijų ir neskatintų jų pasipriešinimo.

  • Pedagogika Skaidrės
  • MS PowerPoint 481 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (413 žodžiai)
  • Aurimas
  • Aktyvūs mokymosi metodai
    10 - 5 balsai (-ų)
Aktyvūs mokymosi metodai. (2016 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/aktyvus-mokymosi-metodai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 01:17
×